Existujú adaptéry na Britax Strider M a vajíčko Cybex Aton M?

Zodpovedané
24. nov 2022

Ahoj,

hľadám adaptéry na Britax Strider M. Chcem na ne napojiť vajíčko Cybex Aton M. Ku kočíku sme mali nejaké adaptéry, ale netuším, či sú vhodné.

V niektorých obchodoch mi nevedeli poradiť, vraj ich nemajú na sklade.

Existujú podľa Teba vhodné adaptéry?

Ďakujem

Ahoj,

na prepojenie kočíka Britax Strider M a vajíčka Cybex Aton M potrebuješ štandarné adaptéry (z foto) na autosedačku Maxi-Cosi/Cybex na kočíky BRITAX.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally