Hauck Uptown, Moon ReSea Sport a Petite&Mars Royal. Ktorý z nich je najvhodnejší na horší terén?

Zodpovedané
18. mar 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Hauck Uptown, Moon ReSea Sport a Petite&Mars Royal.

Ktorý z nich je najvhodnejší na horší terén?

Mám na mysli poľné a panelové cesty. Chcem ho používať od 6. mesiaca. Najväčší problém vidím v spôsobe polohovania.

Ktorý je podľa Teba najlepšie polohovateľný?

Ďakujem

Ahoj,

Hauck Uptown a Petite&Mars Royal sú veľmi podobné kočíky. Obidva majú odľahčenú a odpruženú konštrukciu, gumové kolesá, nastaviteľnú rukoväť a možnosť úplného ľahu, ktorá sa polohuje pomocou pásu. Ďalej poteší aj dlhou predlžovacou strieškou, priestranným nákupným košíkom a ľahkým skladaním aj ovládaním.

Najväčší rozdiel je v hmotnosti a rozmeroch. Royal je o trochu ľahší, má menší rozmer po zložení a ponúka väčšiu ložnú plochu na dĺžku (na šírku sú na rovnako). Super je aj jeho bohaté príslušenstvo, ktoré ku kočíku dostaneš – obojstrannú vložku, nánožník a prebaľovaciu tašku.

Moon Resea Sport má oproti nim možnosť obojsmerného sedenia, ktoré je ale o niečo menej priestrannejšie. Za to má z nich najkompaktnejšiu veľkosť po zložení a polohuje sa pomocou páčky, ktorá mne osobne vyhovuje oveľa viac ako pásom, pretože to zvládneš plynule jednou rukou. Vedie aj čo sa týka jazdných vlastností, takže by som išla do neho. 🙂

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia