Je dostupné video ako sa skladá Valco Baby Snap Ultra spolu so športovou časťou?

Zodpovedané
18. jan 2022

Ahoj,

mám Valco Baby Snap Ultra.

Máš prosím video ako sa skladá Valco Baby Snap Ultra spolu so športovou časťou?

Pozrela som si všetky videá na YouTube a prečítala návody a nejde mi to.

Ďakujem

Ahoj,

športový kočík Valco Baby Snap Ultra sa skladá nasledovným spôsobom.

Ako prvé zložíš sedadlo športovej časti pomocou stlačenia oboch bočných čiernych tlačidiel umiestnených na bokoch sedadla a preklopíš sedaciu časť smerom nahor - strieškou k predným kolesám. Potom spoločným pohybom stlačenia gombíka, ktorý je umiestnený v strede madla a gombíka, ktorý sa nachádza na boku ľavej časti pri kĺbe športového sedadla (malý sivý gombík) zložíš kočík ťahaním madla smerom nahor a dopredu k predným kolesám kočíka. Kočík je zložený na plocho.

Ťažko sa to takto opisuje. Ale prikladám aj video a foto návod.

V krátkej dobe sa video objaví aj v Kočíkopédií.

Zatiaľ ti odkaz vkladám tu:

a prikladám aj bližšie fotky.

Valco Baby Snap Ultra

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally