Aké sú rozdiely medzi kočíkmi Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo?

Zodpovedané
11. dec 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Viem, že Ultra sa dá otáčať.

Je aj sedacia časť užšia?

Ďakujem

Ahoj,

hlavným rozdielom medzi kočíkmi Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo je práve spomínaná otočnosť športových sedadiel.

Zároveň má Snap Ultra Duo o plus 4 cm priestrannejšie športové sedadlá, vyššiu váhu konštrukcie s nasadeními športovými sedadlami (13,5 kg) a väčšie celkové rozmery po zložení aj rozložení.

Nedá mi Ťa neupozorniť, že kočíky značky Valco Baby sú neodpružené a vhodné skôr do mesta na úplne rovnejší povrch. Ja ich práve pre absenciu odpruženia odporúčam zriedka, hoci sú to cenovo dostupné kočíky pre nenáročných rodičov.

Pre inšpiráciu Ti pripínam otázky, kde sú spomínané aj iné kočíky pre dvojičky alebo súrodencov s vekovým rozielom:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally