Je kočík Britax Smile 3 vhodný pre zimné bábo?

Zodpovedané
30. aug 2022

Ahoj,

hľadám dvoj alebo trojkombináciu pre bábätko, ktoré sa má narodiť v decembri/januári.

Požiadavky:

  • kvalitné kolieska na rozbité chodníky v Petržalke,
  • nech nie je obrovský - máme malý výťah,
  • športová časť nech je ležiaca, nie korýtková,
  • ak by išlo o trojkombináciu, jedine s kvalitnou autosedačkou + základňa,
  • cena do 1200 eur so všetkým, aj so základňou.

Autosedačku zvažujeme Britax Römer Baby-Safe 3. Pozerala som trojkombináciu Britax Smile III.

Odporúčaš ho?

Prípadne niečo podobné.

Ďakujem

Ahoj,

Britax Smile III je vhodný kočík pre zimné dieťa, hoci má menšie vnútorné rozmery hlbokej vaničky 73 x 33 cm. Dieťa narodené v zime je malinké a spolu s fusakom sa pohodlne vojde aj do menšej vaničky.

Nedávno som robila jeho porovnanie s bratským modelom Britax Strider M a myslím si, že by Ťa to mohlo zaujať. Určite odporúčam prečítať si: Aký je rozdiel v jazde terénom medzi Britax Strider M a Britax Smile 3?

Prečítaj si aj tieto podobné otázky, kde mamičky tiež chceli kočík pre deti narodené v zime.

Britax Smile III mi nesedí na Tvoj parameter „nech nie je obrovský - máme malý výťah". Tento model nie je ani ľahký, ani skladný. Ovládanie 13 kg vážiaceho kočíka tiež nie je jednoduché. Odporúčam pozrieť sa na kočíky Easywalker Jimmey alebo cenovo dostupnejší model Kinderkraft Nea.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally