Aký kombinovaný kočík pre aprílové bábätko?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

hľadám kočík pre aprílové bábätko. Určite nechcem trojkombináciu z Poľska. Skôr hľadám niečo skladné, keďže často cestujeme.
Celkom ma zaujal Mamas&Papas Ocarro, aj keď to je asi jeden zo starších typov a ja by som brala kľudne niečo novšie.

Podmienky na kočík:

  • kombinovaný (teda minimálne sa dala dokúpiť vanička a vajíčko s adaptérmi),
  • športová časť sa skladá spolu s konštrukciou (to je najväčšia požiadavka),
  • otočná športová časť,
  • nechcem korýtkové sedenie,
  • polohovateľná rukoväť (je mi jedno či teleskopická alebo kĺb),
  • poťah pastelovej farby (béžová, bledoružová, bledozelená).

Tento kočík chcem využiť tak do roka, roka a pol maximálne. Potom už mám po staršom dieťati doma Joolz Aer a ten chcem využiť ďalej.

Za kombinovaný kočík by som rada dala do 1300 EUR, ale nemusím naplniť strop. Zároveň kľudne môže kúsok presiahnúť. Napríklad Joolz Day5 je jeden z adeptov, ktorý sa mi veľmi páči. Hlavne, aby som bola spokojná.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si model Nuna Mixx Next, ktorý som nedávno z Joolz Day5 a Britax Smile 5Z v mojej poradni porovnávala. Aby som sa neopakova, tak Ti sem moju odpoveď pripínam:

Všetky tri kočíky sú pre Teba skvelou voľbou.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally