Ktorá dvoj alebo trojkombinácia do 400 eur má nastaviteľnú rúčku a gumené kolesá?

Zodpovedané
9. nov 2021

Ahoj,

bábätko sa ma narodiť na jar, teda bude vo vaničke na leto. Hľadáme kočík 2/3 kombináciu za fakt dobre peniaze z bazáru, ale aby aj niečo vydržal.

Naše požiadavky na kočík:

  • 4 kolieska gumené alebo dokufovacie,
  • strieška, aby mala na vetranie okienko,
  • aby sa dala potom športová časť dať aj v smere aj protismeru jazdy,
  • do 400 eur,
  • nastaviteľná rúčka na držanie.

Ktorý kočík spĺňa naše požiadavky?

Ďakujem

Ahoj.

nepíšeš síce do akého terénu bude kočík určený a či máš špecifické požiadavky na váhu a skladnosť do auta.

Ako prvý si pozri ABC Design Salsa 4 Air. Je to váhovo o čosi ťažší model. Dostaneš však priestrannú hlbokú vaničku s náhľadovým okienkom a priestrannú otočnú nekorýtkovú športovú časť. Odľahčená hliníková konštrukcia kočíka je plne odpružená, kvalitne vyvážená a pevná. Teleskopická nastaviteľná rukoväť a priestranný nákupný košík sú výhodou. Kolesá sú nafukovacie, vhodné aj do mierne zhoršeného terénu.

ABC Design Salsa 4 Air

Britax Smile III má nafukovacie kolesá odpružené vpredu i v strede konštrukcie. Jeho pridanou výhodou sú zjednodušené, pohodlné päťbodové bezpečnostné pásy, pamäťové vyklikávacie tlačidlá a 22 kg nosnosť sedáku a priestranná vanička s odvetrávaním. Priestranná športová s náhľadovým okienkom a predlžiteľnou strieškou spĺňa tvoje podmienky.

Britax Smile III

Pozri si kočíkovú novinku za dostupnú cenu Kinderkraft Everyday. Je to multifunkčný športový kočík - nový model pre rok 2021. Možno ho použiť na prechádzanie po úzkych mestských chodníkov, ale aj na prechádzanie náročnejšieho nespevneného terénu (štrk, dlažba, tráva, lesné cesty).

Kinderkraft Everyday

Ako posledný nesmiem nespomenúť Petite&Mars Terrain. Tento robustný kočík s dvojito odpruženou konštrukciou a veľkými nafukovacími kolesami zvládne aj zhoršený terén. Nechýbajú náhľadové okienka a predĺženie striešky.

Petite&Mars Terrain

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally