Ktorý kočík je vhodný pre jesenné bábätko a zvládne aj nerovný povrch?

Zodpovedané
26. júl 2022

Ahoj,

hľadám kočík vhodný pre jesenné bábätko. Mal by mať odpružené gumené kolesá. Vhodný na nerovný povrch a aj na zasnežené cesty.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

rada by som pomohla. Napísala si však veľmi málo podstatných parametrov pre správny výber kočíka.

Dôležité parametre sú:

Prečítaj si náš článok, ktorý Ti pomôže sa lepšie zorientovať. Je dôležité určiť si správne parametre.

Nezabudni si pozrieť aj video:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally