Ktorý kočík zvládne piesok a presuny na pláži?

Zodpovedané
16. máj 2022

Ahoj,

hľadám naj kočík na dovolenku pre 5 mesačné bábo. Chcem, aby išiel do ľahu. Ľah nemusí byť úplný. Kočík musí zvládnuť aj piesok, presuny po pláži a musí zabrať čo najmenej miesta v kufri auta.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

ak by si chcela niečo ľahšie a kompaktnejšie, tak odporúčam Easywalker Jackey. Má 7,5 kg hmotnosť a automatické skladanie. Hoci má malé kolesá, tak jazdné vlastnosti má veľmi dobré.

Z tých lacnejších a ľahších cestovných kočíkov odporúčam aj Petite&Mars Up alebo Joie Pact.

Ďalšou možnosťou by mohli byť aj Cybex Eezy S+² alebo Inglesina Maior. Majú väčšie kolesá, ale Inglesina má nevýhodu, že sa u neho predné kolieska nedajú zaaretovať.

A ako dobrá voľba mi príde aj Babystyle Oyster Zero. U neho oceníš aj extra dlhú striešku. Patrí tiež k tým ľahším (7,9 kg), ale nie je bohužiaľ taký skladný.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia