Ktorý ľahký športový kočík do 300 eur má veľkú striešku?

Zodpovedané
27. jún 2023

Ahoj,

potrebujem Tvoju radu s výberom kočíka, lebo som už v koncoch. Chcem vymeniť kočík. Máme Cybex Balios S Lux a šediviem z neho - ťažko sa rozkladá, zasekáva sa a na každodenné niekoľkonásobne nakladanie a vykladanie z auta je mi ťažký.

Dcéra mala rok. Hľadám niečo ľahké - do 7 kg by bolo fajn. Kočík s veľkou strieškou a možnosťou polohovať dieťa do úplného ľahu, keďže v ňom bude dcéra spávať. Bývame v meste. Rada by som sa zmestila max. do 300 eur. Drahší kočík mi žiaľ nezaručil spokojnosť.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď, ale až teraz znovu spúšťame poradňu.

Z otočných cenovo dostupných kočíkov odporúčam športový model Carrello Alfa. Je určený pre stredne vysokých a vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenné skladanie kvôli úschove kočíka, zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally