Ktorý ľahký športový kočík je vhodný do mesta a aj na dedinu?

Zodpovedané
21. feb 2024

Ahoj,

prosím radu pri výbere športového kočíka. Musí byť vhodný do mesta a aj na dedinu. Musí byť ľahký a jednoducho sa skladať. Strieška by mala byť dlhšia. Ďalšia požiadavka je, aby sa mohol dať do ľahu. Ja meriam 1,6 m a priateľ 1,95 m. Cenovo do 500 EUR.

Ktorý kočík spĺňa naše požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

nespomínaš otočnosť, ani Vašu výšku, tak moje tipy nebudú celkom presné.

Otočnosť a ľahkosť nájdeš pri klasickom športovom kočíku Moon Sport, ktorý nájdeš aj na našom e-shope vo výhodnom sete:

Populárnym neotočným modelom, ktorý zvláda prejazd rôznymi terénmi je zasa Petite&Mars Royal.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally