Ktorý prevažne mestský kočík je v atraktívnom elegantnom dizajne?

Zodpovedané
9. mar 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík do auta, teda kočík do shoppingu. Zároveň musí byť vhodný aj na cestovanie a nenáročné výlety pre ročné dievčatko.

Požiadavky:

  • vyššia nosnosť,
  • skladný,
  • ľahký,
  • jednoduché rozloženie a zloženie,
  • možnosť ľahu,
  • XXL strieška,
  • bezúdržbové kolesá,
  • elegantný jednoduchý "chic" dizajn,
  • cenovo do 250 eur, eventuálne bazárovku.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

môže to byť napríklad Petite&Mars Royal, Hauck Uptown alebo Baby Design Wave.

Jedná sa o veľmi podobné kočíky, ktoré spĺňajú Tvoje požiadavky, takže ani jedným neurobíš chybu. Všetky majú odľahčenú a odpruženú konštrukciu, gumové kolesá, nastaviteľnú rukoväť, možnosť úplného ľahu s polohovaním nôh. Ďalej potešia aj dlhou predlžovacou strieškou, priestranným nákupným košíkom a ľahkým skladaním aj ovládaním.

Hmotnosť a rozmery majú tiež veľmi podobné, takže rozdiely sú hlavne v designe. Super je aj bohaté príslušenstvo, ktoré ku kočíkom Royal a Wave dostaneš - obojstrannú vložku, nánožník. U Petite&Mars Royal je to navyše aj prebaľovacia taška. Ku kočíku Hauck Uptown dostaneš len držiak nápojov, ale zase lepšie niečo ako nič!

Skús sa pozrieť aj na tieto zodpovedané otázky v poradni, napríklad ťa niektorý z kočíkov tiež zaujme.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, budem rada, keď mi napíšeš znova.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia