Ktorý športový kočík je dobre odpružený a zvládne horší terén?

Zodpovedané
20. okt 2022

Ahoj,

teraz máme 3-kombináciu, lenže kočík nie je vôbec odpružený. Naše chodníky a aj mesto majú strašnú dlažbu, takže by som chcela nejaký odpružený športový kočík.

Uvažovala som medzi Zopa Move, Moon Resea, Joie a Eurocart. Máme 10-mesačnú dcérku, ktorá už od štyroch mesiacov nechcela byť vo vaničke. Od tej doby máme športový kočík a vanička nám zbytočne zaberá miesto. Viem, že mnou vybraté kočíky idú do úplného ľahu a dokúpila by som tam prenosnú novorodeneckú vložku.

Potom som rozmýšľala aj nad vaničkou. Tam som našla Britax a čisto športový Lionelo. Odpruženie je na prvom mieste. Ďalej chcem, aby zvládol horší terén a aj sneh.

Aký kočík je podľa Teba pre nás ten najlepší?

Ďakujem

Ahoj,

zameriam sa na lepšie odpruženie, väčšie nenafukovacie plnené kolesá a vyššiu 22-kilogramovú nosnosť športového sedadla.

Ako prvé mi napadli kočíky Joie Crosster, bratský trojkolesový model Joie Crosster Flex Signature alebo Joie Mytrax Flex.

Prípadne si pozri aj Lionelo Annet Tour, alebo mnou často odporúčaný model Zopa Move Cross.

Alebo ešte Britax B-Motion 4 Plus, ktorý zoženieš na bazári. U mamičiek bol veľmi populárny a má dostatok hodnotení.

Výhody trojkolesového kočíka oceníš hlavne v teréne. A aký je medzi nimi základný rozdiel? To Ti objasníme v našom videu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally