Ktorý športový kočík s veľkými kolesami zvládne aj kopu snehu?

Zodpovedané
27. máj 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý má veľké kolesá. Tie musia zvládnuť aj kopu snehu. Chcela by som taký, aby ho nebol problém potlačiť cez sneh a následne cez skalky na jar.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

na podobný dotaz som nedávno odpovedala v tejto otázke z poradne. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Konkrétne to sú napríklad tieto modely:

Pokiaľ požaduješ veľké kolesá, tak najlepšou voľbou bude rozhodne Thule Urban Glide 2, ktorý sme nedávno mali aj v redakcii na testovanie.

Ak Ťa zaujal, tak určite pozri na video recenziu.

Ak by si chcela radšej štvorkolku, tak dobrým variantom môže byť aj Petite&Mars Street+ Air. Oceníš u neho dostupnú cenu, dobré jazdné vlastnosti vďaka väčším nafukovacím kolesám, priestranné sedenie aj pre väčšie dieťa, predlžovaciu striešku a nastaviteľnú rukoväť.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia