Ktorý športový kočík zvládne aj dedinské cesty?

Zodpovedané
3. júl 2023

Ahoj,

hľadáme športový kočík vhodný od 7 mesiacov, ktorý zvládne dedinské cesty a bude slúžiť len rok. Musí byť otočný v oboch smeroch, dostatočne priestranný (dcéra je bacuľka). Plus nanožníķ.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

v Tvojom prípade by som sa pozerala po cenovo dostupných, nových alebo bazárových kočíkoch. A to hlavne preto, lebo kočík plánuješ používať iba rok.

Jedným z takýchto otočných kočíkov je priestranný model Zopa Move. Vďaka gumovým kolesám je vhodný aj na nerovnejší povrch dediny. Prípadne zváž aj jeho o čosi terénnejšieho a priestrannejšieho brata Zopa Move Cross. Vďaka 55 cm vysokej chrbtovej opierke je jeho športové sedadlo vhodné aj pre väčšie deti.

Lonex Sport je robustný športový kočík, ktorý vďaka svojim veľkým gélovým kolesám prejde aj náročnejšie povrchy v meste a aj na dedine. Je to kočík určený pre nenáročných rodičov, ktorí ocenia dostupnú cenu, pekný dizajn a zároveň neriešia váhu či skladnosť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally