Ktorý súrodenecký kočík je bez anatomického sedenia?

Zodpovedané
12. jan 2023

Ahoj,

hľadám súrodenecký kočík pre 18-mesačné dieťa a novorodenca. Najlepšie bez anatomického sedenia.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

súrodeneckých kočíkov bez korýtkového typu športového sedadla je na trhu a v bazároch veľa. Taktiež s nosnosťou sedadla 22 kg na každé dieťa, prípadne bývajú nosnosti na každé sedadlo rôzne. Teda prvé dieťa 22 kg a druhé dieťa 15 kg.

Pre odporučenie kočíka, ktorý by bol vhodný práve pre Teba si poskytla veľmi málo kritérií.

Napíš mi opäť a uveď aspoň niektoré z najdôležitejšie kritérií:

  • približná cena (najlepšie uviesť sumu do),
  • vek dieťaťa,
  • terén, v ktorom sa najčastejšie pohybujete (závisia od toho vhodné kolesá a odpruženie),
  • typ kočíka (dvojkombi, cestovný, športový),
  • funkcie, ktoré uprednostňujete (otočnosť sedadla, farba, teleskopická rukoväť...),
  • váha kočíka (najlepšie uviesť číselnú hodnotu do),
  • ostatné maličkosti, ktoré by kočíku nemali chýbať, ale prežijete bez nich (nánožník, držiak na pohár, reflexné prvky....).

Zatiaľ Ti pripínam podobné otázky, ktoré by Ťa mohli inšpirovať:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally