Ktorý terénny kombinovaný kočík má veľkú nákupnú tašku a stojí do 600 eur?

Zodpovedané
4. aug 2021

Ahoj,

hľadám kombinovaný kočík, ktorý by mal väčšiu nákupnú tašku a mal by vyššiu nosnosť. Využijem ho pri veľkom nákupe. Tiež by som chcela, aby bol odpružený a mal veľké kolieska vhodné do terénu. Nie nafukovacie a dosť podstatná vec, aby sa športová čas dala zložiť celá spolu. Aby som nemusela dávať do kufra zvlášť konštrukciu a zvlášť sedák.

Mala som už viac favoritov ako Britax Go Big alebo Peg Pérego Veloce, ale to sú už kočíky v dosť vysokej cenovej relácii. Hľadám niečo do 600 €.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

v tvojom prípade by som si pozrela kočík X-Lander X-Cite. Jedná sa o športový kočík originálneho dizajnu. Konštrukcia je otvorenejšia, takže sa do nákupného košíka vieš dostať bez ťažkostí.

X-Lander X-Cite

Ako vhodný kandidáti sa taktiež ponúkajú Britax B-Motion Plus, Gesslein S4 Air+ a Joie Versatrax.

Britax B-Motion 4 Plus

Gesslein S4 Air+

Joie Versatrax

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally