Petite&Mars Street+ RWS verzus Carrello Bravo Plus. Ktorý je lepší?

Zodpovedané
2. sep 2023

Ahoj,

hľadám kočík spratný do auta, zloženie jednou rukou, veľkú striešku a vhodný aj do terénu. Neviem si vybrať medzi Petite&Mars Street+ RWS a Carrello Bravo Plus. Mám dcérku, ktorá ešte nesedí, teda záleží aj od možností ležania.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pre nesediace dieťa by som o neotočnom kočíku skôr neuvažovala. Deti do cca 1 roka väčšinou vyžadujú udržiavanie očného kontaktu s rodičom.

Petite&Mars Street+ RWS a Carrello Bravo Plus sú výborné pokračovacie športové kočíky, no neotočného typu s o čosi tvrdšími sedadlami, na ktoré pre dcérku potrebuješ podložku. Sú skôr určené pre staršie a sediace deti, ktorým vydržia až do konca kočíkovacieho obdobia.

Nedávno som na podobné otázky odpovedala, tak Ti ich sem pripínam pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally