Poradíte bazárovú trojkombináciu do 500 eur?

Zodpovedané
26. feb 2021

Dobrý deň,

mám limitujúci rozpočet a zvažujem bazárový kočík do 500 eur.

Kritéria sa teda zmenili:

  • ľahký, veľká športová časť, aby vydržala čo najdlhšie, napr. do 2,5 roka,
  • terén - dedina, ale žiadne náročné túry, no určite štrk, poľná cestička, nie vždy rovný asfalt,
  • bezúdržbové kolesá,
  • nie čierny kočík.

Predošlá kočíkova poradkyňa odporúčala:

  • Joie Versatrax, ABC Design Salsa, Baby Design Smooth

Iní:

  • Moon Resea, Bebetto Flavio, Baby Design Bueno, Britax b motion 4 plus,

Ja som nasla na bazári niečo, čo mňa zaujalo, ale neviem, ako sú na tom veľkostne tie športové časti:

Ktorú zo spomínaných značiek odporúčate?

Aký je Váš názor na bazárové kočíky?

Ďakujem

Dobrý deň,

predošlé Vám spomínané kočíky Joie Versatrax a Salsa sú fajn kočíky. Majú dlhšiu športovú časť.

Joie Versatrax

Z tých čo ste mi posielala, by som zvažovala Moon Style a ABC Design Salsa.

Moon Style

ABC Design Salsa 4

Pri všetkých spomínaných skladáte športovú časť na konštrukcií, čo šetrí miest o hlavne čas.
Pri kúpe jazdeného kočíka je hlavne dôležité si dať pozor na opotrebenie kolies. Neviete, kde mamička jazdila aj keď môže tvrdiť že bol používaný málo.

Vždy si ho riadne skontrolujte či nevŕzga a nieje poškodený.