Športový/golfový kočík pre dvojičky - kompaktný, no nech zvládne aj výlety či trochu snehu

Zodpovedané
2. jan 2020

Hľadám športový alebo golfový kočík pre dvojičky, ktoré budú mať rok. Niečo, čo sa rýchlo zloži a nezaberie veľa miesta, taká alternatíva na nákupy a výlety k nášmu ABC Design Zoom, ktorý zaberie polovicu kufra napriek tomu, že máme Alhambru 🙈

Nemal by to byť vyslovene mestský golfac s mini kolieskami, mal by zvládnuť aj nejaký ten výlet, lesnú cestičku, trochu snehu a pod. 😊

Ďakujem za tipy

Ahoj,

ak je aspoň aký taký prejazd nerovnosťami podmienkou, ale zároveň potrebuješ niečo ľahšie, skladnejšie, nenáročnejšie - ja osobne by som sa poobzerala po Baby Monsters Easy Twin, Valco Snap Duo Trend alebo Baby Jogger City Mini GT Double (ten je podľa mňa naj, ale nepolohujú sa nôžky - dá sa to však dorobiť/došiť a nie je to problém, ak sú ešte detičky malinké - takže žiadny stres). Všetky sú relatívne ľahké, dobre ovládateľné. Baby Monsters z nich je najužší.

Baby Monsters Easy-Twin 3.0S Light

Valco Baby Snap Duo

Baby Jogger City Mini GT Double

Z drahších a terénnejších je za mňa jeden z top Mountain Buggy Duet, čo je ozaj výkonný kočík, ktorý zároveň nie je až taký veľký a ťažký ako kočíky rovnakej kategórie. Zohnať ho ale už je dosť ťažké.

Mountain Buggy Duet V3

Menší a tiež schopný model od nich je aj Mountain Buggy Nano Duo - na sneh je ale príliš otvorený.

Mountain Buggy Nano Duo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli