Prilepená predkožka a pocit teplého penisu u synčeka. Sú potrebné antibiotiká?

Zodpovedané
17. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom problému môjho synčeka, ktorý máva pocit teplého penisu. Nič ho nebolí, ciká bez problémov.

Má prilepenú predkožku cca 1,5 cm a začervenalú. Uzdička je červená od stredu odkiaľ vychádza celá časť. Teplotu nemá. Umývame v repíku ráno a večer.

Sú potrebné antibiotiká?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem koľko má synček rokov, ako predkožku sťahujete/nesťahujete, či tomuto predchádzalo sťahovanie, manipulácia s pindíkom alebo sa začervenala sama.

Apirori iba pre začervenanie však nie je atb liečba potrebná.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas