Čo musí obsahovať dohoda, keď budem čerpať deň dovolenky?

Zodpovedané
1. dec 2023

Dobrý deň,

ústne som sa so zamestnávateľom dohodla o ukončení pracovného pomeru dohodou s tým, že budem čerpať 1 deň dovolenky a ostatok mi preplatí. Rodičovský mi končí 6.12.2023 a po manželovi mi odkázal, že si to mám sama napísať.

Ako by mala dohoda vyzerať?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzorov nájdete internete veľa. Jeden vhodný Vám prikladám do linku. Ten si stiahnete a upravíte. Je vo worde.
https://banos.sk/sluzby/pracovne-pravo/skonceni...

Len si môžete doplniť do jedného bodu aj formulku o čerpaní dovolenky:
Zároveň zamestnancovi bude poskytnutá riadna dovolenka za rok ........., a to v čase od xx.yy.2023 do xx.yy.2023 vrátane, to je celkom 1 pracovný deň.

S prianím pekného dňa,
Lenka