Môže mi brigáda s nepravidelným nízkym príjmom pokaziť výšku podpory v nezamestnanosti?

Zodpovedané
19. feb 2024

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

3.3.2024 mi končí rodičovská dovolenka a zabudla som dodať, že od októbra mám brigádu. Tam však nemám nejaký pravidelný príjem, robím iba ako záskok. Cca 60 EUR za mesiac a aj to nie každý mesiac.

Môže mi to pokaziť výšku podpory?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, dohoda (s pravidelným príjmom) môže ovplyvniť dávku v nezamestnosti.

S prianím pekného dňa,
Lenka