Akú autosedačku v protismere máme kúpiť dieťaťu, ktoré meria 75 cm a váži 8 kg?

Zodpovedané
7. máj 2020

Dobrý deň,

syn má ešte len 4 mesiace a už meria 75 cm a váži necelých 8 kg. Vajíčko mu bude o chvíľu malé.

Akú autosedačku v protismere mu máme kúpiť?

Isofix v aute nemáme a obyčajné sedačky, ktoré sa upevňujú pásom sú len do 9 kg v protismernej jazde.

Ďakujem

Dobrý deň,

bez Isofixu ideálne Joie Steadi, protismer možný až do 18 kg. Odporúčam zotrvať v protismere tak dlho ako to bude možné, minimálne do 15 mesiacov.

Je to kategória 0 - 18 kg. Ostatné v tejto kategórii bez Isofixu mávajú možnosť protismeru max do 13 kg.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute