Akú najbezpečnejšiu autosedačku s Isofixom nám odporúčate?

Zodpovedané
25. okt 2021

Dobrý deň,

vajíčko nám začína byť malé, tak hľadáme autosedačku s Isofixom do 450 eur.

Akú najbezpečnejšiu autosedačku s Isofixom nám odporúčate?

Najlepšie 360° (ak teda takú odporúčate).

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka otočná o 360° je skvelá voľba hlavne z hľadiska bezpečnosti (možnosť voziť dieťatko v protismere čo najdlhšie), ale aj z toho dôvodu, že dieťatko do autosedačky pohodlne pripútate a naopak z nej zas ľahko vyberiete.

Odporúčam Vám autosedačky:

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

Autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R

Autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R je najviac flexibilnou voľbou pre dieťa od narodenia do 4 rokov (105 cm). Sedačka s možnosťou otočenia o 360 stupňov ponúka rodičom i deťom maximálny komfort. Možno ju inštalovať po i proti smeru jazdy.

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.