Ktorá otočná autosedačka s Isofixom je vhodná pre 7 mesačného syna?

Zodpovedané
21. apr 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre syna, ktorý má 7 mesiacov a už sám sedí. Zatiaľ používame vajíčko. Podmienka je, aby bola otočná, Isofix. Musí byť bezpečná.

Páčia sa nám nasledovné:

  • Maxi Cosi Pearl 360
  • Britax Römer Dualfix M i-Size
  • Joie i-Spin 360

Ktorá z nich je najlepšia?

Máte aj iný návrh?

Ďakujem

Dobrý deň,

výber autosedačiek máte super. Akurát Britax-Römer DUALFIX M i-SIZE by som vymenila za Britax-Römer Dualfix i-Size. M-ková verzia nemá novorodeneckú vložku a tá sa ešte pri takom malom dieťatku hodí.
Taktiež Britax by som pred kúpou odskúšala, lebo nesedí vždy dobre do každého auta.

Výber je samozrejme na Vás. Ak by ste chceli cenovo dostupnejšiu a bezpečnú autosedačku, tak toto spĺňa dokonale Joie i-Spin 360.

Môžete siahnuť taktiež po jej variante, ktorá vydrží dlhšie - po autosedačke
Joie i-Spin Grow Signature. Táto autosedačka poslúži do 125 cm.

Pozrite ešte autosedačku BeSafe iZi Turn i-Size. Je síce drahšia, ale BeSafe je značka najbezpečnejších a najpohodlnejších autosedačiek na trhu.

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.