Aký je rozdiel medzi Opti 123 a Triofix?

Zodpovedané
28. sep 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre dvojročnú dcérku. Meria 88 cm a váži 11 kg.

Momentálne máme nešťastnú autosedačku Joie Every Stage, s ktorou nie som absolútne spokojná. Kúpili sme ju na základe toho, že nám ju v jednej nemenovanej predajni odporučili. Sedačka je celkovo nepohodlná a tie pásy sa nedajú dobre nastaviť.

Zvažujem Klippan Triofix, Klippan Opti 123 a ešte Axkid.

Viete mi poskytnúť viac informácií o týchto autosedačkách?

Aký je rozdiel medzi Opti 123 a Triofix?

Zaujíma ma hlavne bezpečnosť. Kľudne môže byť aj iná značka, ale hlavne niečo bezpečnejšie.

Ďakujem

Dobrý deň.

Autosedačky Klippan sú dostatočne bezpečné.

Pokiaľ Vám nevyhovuje autosedačka Joie Every Stage, môže byť problém v tom, že je až do 36 kg.

Autosedačka Joie Every Stage

Autosedačka Joie Every Stage je veľmi flexibilná autosedačka vhodná pre deti od narodenia do 36 kg.

Zvážila by som teda kúpu autosedačky i-Size alebo autosedačky maximálne do 25 kg.

Napríklad autosedačky:

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size je určená pre deti od 76 - 105 cm. Obsahuje pokročilé bezpečnostné funkcie, s ktorými je dieťa dobre chránené.

Britax Römer King II LS Black Series

Autosedačka Britax Römer King II LS Black Series má unikátny svetelný a akustický indikátor pásov, ktorý pomôže správne pripútať dieťa. Pás je nastaviteľný jedným zatiahnutím.

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature je homologovaná podľa najnovšieho štandardu R129/03 (i-Size). Pre ochranu dieťaťa používa pokročilé technológie Tri-Protect™ (Tri rôzne vrstvy tlmiacich materiálov vrátane patentovanej pamäťovej peny Intelli-Fit™), Guard Surround Safety™ (dodatočný prvok pridávajúci deformačnú zónu pre ochranu pri náraze z boku).

Autosedačka BeSafe iZi Modular X1 i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Modular X1 i-Size sa ľahko inštaluje na iZi Modular i-Size Base. Ide o vylepšený model autosedačky pre batoľatá.

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.