Aký je zásadný rozdiel medzi autosedačkami Joie Stage a Joie Every Stage?

Zodpovedané
12. apr 2022

Dobrý deň,

do prvého auta sme kúpili autosedačku Joie Stage a rozmýšľame nad kúpou autosedačky typu Joie Every Stage do druhého auta. Je tam však celkom veľký cenový rozdiel. Syn má 1 rok, 12 kg, cez 80 cm.

Je novšia verzia v niečom lepšia, alebo môžeme opäť investovať do klasickej Joie Stage?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

autosedačka Joie Stages:

  • kategória 0-25 kg
  • 4 pozície nastavenia sklonu (1 protismer, 3 v smere jazdy)

Autosedačka Joie Every Stage:

  • kategória 0-36 kg
  • 5 pozícií sklonu (2 protismer, 4 v smere)

Ak Vám postačí autosedačka do 7 rokov a potom zakúpite ďalšiu, tak by som išla kľudne do Joie Stages. Synček má rok a je lepšie menšie váhové rozpätie autosedačky.

A keďže už jednu máte a pravdepodobne ste spokojní, tak nie je o čom.

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.