Do akého veku môžeme používať Britax Römer Dualfix M i-Size?

Zodpovedané
30. sep 2021

Dobrý deň,

používame autosedačku pre dcérku Britax Römer Dualfix M i-Size. Dcéra má 3 roky aj 3 mesiace a cca 102 cm.

Do akého veku a akej váhy môžeme používať túto sedačku?

Ďakujem

Dobrý deň.

autosedačka je vhodná do 105 cm, do 4 rokov. Pomaly sa už môžete pozerať po novej autosedačke, môžete pokračovať i-Size autosedačkou ktorá porastie s dcérkou do 150 cm (12 rokov).

Vhodné i-Size autosedačky:

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size je založená na ocenenom systéme ADVANSAFIX IV R. Ponúka väčšiu bezpečnosť vďaka predĺženému využitiu až do 21 kg pre batoľatá a XP-PAD pre staršie deti.

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size je vhodná pre deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Autosedačka Joie i-Traver Signature

Autosedačka Joie i-Traver Signature ochráni dieťa od cca 4 rokov, teda pre deti od 100 do 150 cm. Je pohodlná a bezpečná.

Pokiaľ by ste i-Size autosedačku nechceli tak odporúčam:

Autosedačka Britax Römer Advansafix IV R

Autosedačka Britax Römer Advansafix IV R bola vyvinutá tak, aby deti od 9 do 36 kg mohli cestovať bezpečne a pohodlne. Ako dieťa rastie, môžete vďaka funkcii FLIP & GROW prepnúť z integrovaného 5 bodového pásu sedačky na trojbodový bezpečnostný pás.

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX je zjednodušená verzia sedačky BeSafe iZi Flex FIX i-Size. Je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre 3 vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Autosedačka Nuna AACE

Autosedačka Nuna AACE je vhodná pre najstaršie deti do doby kým musia cestovať pripútané v autosedačke.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.