Je lepšia autosedačka Britax Römer Dualfix, Joie Steadi alebo i-Anchor Advance?

Zodpovedané
4. máj 2020

Dobrý deň,

dcéra bude mať 7 mesiacov a už budeme častejšie na cestách (výlety). V aute nemáme Isofix.

Rozhodujem sa medzi Britax Römer Dualfix (bazárová), Joie Steadi a i-Anchor Advance (nové).

Ktorá je najlepšia a najbezpečnejšia?

Aký je v nich rozdiel?

Ktorú by ste vybrali Vy?

Viem, že Joie robí crashtesty aj nad rámec, ale na zahraničnej stránke som čítala, že nejaký ich model úplne zlyhal v testoch (pri náraze sa roztrhli bezpečnostné pásy). Tak teraz neviem, či mám veriť tej značke.

Ďakujem

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute