Ktorá úzka autosedačka s Isofixom je vhodná pre 9 mesačné dieťa?

Zodpovedané
12. apr 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre 9 mesačné dieťa s váhou cca 10 kg. Auto máme Renault Espace, vzadu dve autosedačky Cybex Solution. Potrebujem ešte jednu sedačku s Isofixom. Musí byť užšia a zmestiť sa tam. Chcem, aby bola otočná do protismeru a nebránila šoférovi vo výhľade na prednom sedadle. Cena do 300 eur.

Teraz máme sedačku Caretero Scope Deluxe a bohužiaľ ju dozadu nezmestím. Na prednom sedadle bráni vo výhľade.

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto prípade je veľmi ťažko poradiť Vám čo najvhodnejšiu autosedačku.

Za mňa odporúčam, aby ste odskúšala autosedačku osobne pred kúpou do auta.

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.