Pokračovacia sedačka po vajíčku

Zodpovedané
14. feb 2023

Dobrý deň,

dcérka je skôr z drobných, má 76 cm a tesne pod 9 kg a už nám začína byť vajíčko malé. Sedí, chodí už dlho...
Autosedačka by mala byť na isofix, do ford focus c-max(2006), otočná v smere aj proti, polohovateľná, v cene do max 450/500€.

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom k mieram dieťatka by som vyberala medzi autosedačkami s dobre riešenými vložkami:

  • Joie i-Harbour Signature je najnovšia otočná autosedačka značky Joie. Dá sa používať v oboch smeroch, výborne polohovateľná, s nosnosťou do 18,5kg v oboch smeroch. Má rozoberateľnú viacdielnu vložku, vďaka ktorej môžete sedačku prispôsobiť dieťaťu na mieru. V protismere poskytuje viac miesta na nôžky dieťaťa než iné obojsmerné sedačky. Používa sa so základňou Joie i-Base Encore, ktorá sa kupuje osobitne.

  • Joie i-Spin 360 je otočná autosedačka s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg, vyrovná aj sklon šikmých sedadiel. Obsahuje zmenšujúce vložky, ktoré sú však tenšie, takže sedačka je vhodná skôr pre baculatejšie deti.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek