Poradíte autosedačku pre štvormesačného chlapca do 350 eur?

Zodpovedané
19. jún 2020

Dobrý deň, .

hľadám autosedačku pre štvormesačného chlapca s váhou 9 kg a výškou 71 cm. Mala by mať Isofix a cena do 350 eur.

Ktorá autosedačka vyhovuje mojim požiadavkám?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na vek by som volila ešte vajíčko (to, ktoré máte je Vám už malé?). Ide aj o polohu bábätka. Pokojne aj z bazáru dobrej značky po jednom dieťati a nie staré (novšie ako 5 rokov).

Ak trváte už na pokračovacej autosedačke (0 - 18 kg), tak pozrite Joie i-Spin Safe alebo Joie i-Venture. Základňa sa kupuje zvlášť. Tieto sa Vám zmestia do limitu.

Autosedačka Joie i-Spin Safe

Autosedačka Joie i-Spin Safe je protismerná varianta autosedačky i-Spin 360. Zachováva výhody tohto modelu, ale zároveň kladie ešte väčší dôraz na bezpečie dieťaťa.

Joie i-Venture

Popis

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute