Preplatí mi poisťovňa plastiku kože po ochorení hidradenitis suppurativa?

Zodpovedané
9. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Po zdravotnej chorobe hidradenitis suppurativa mám dosť nepeknú kožu. Chcelo by to novú kožu plastiku.

Preplatí mi časť zákroku poisťovňa?

Aká je cena za tento zákrok?

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ s týmto zákrokom nemám skúsenosti. Skúste kontaktovať štátne zariadenie, nejakú konkrétnu kliniku plastickej chirurgie.

Transplantácia kože ale nie je jednoduchý zákrok a má mnoho nežiaducich účinkov v lokalite. V súkromných zariadeniach sa pravdepodobne nevykonáva.