Vitamíny pre matku po pôrode

marlen_ka87
6. feb 2018

Ahojte,
Poraďte aké vitamíny ste jedli po pôrode aby str doplnili vsetko co si dieťatko berie? Mne kamarátka odporučila Jamieson Prenatal DHA ale nechám si poradiť aj od vas. Dakujem

margaretka_
6. feb 2018

Tiež som brala toto. Ale hlavne je jest pestrú stravu, to by malo stacit. Ja si vitaminy davam len sem tam ako doplnok

erika33334
6. feb 2018

Ladee vita

maca283
6. feb 2018

Ak si po porode Tak ja odporucam narosam cucoriedkovy zelezo a basico mineralne latky Mne padali vlasy lamali nechty a pomohlo a ked ze som kojila tak aj mala mala v mlieku

basska_b
6. feb 2018

Na strie mi odporúčal gynekológ vitamín C. Mala som to brať už skôr, lebo fakt to funguje. Teraz som ešte pred pôrodom, ale tie strašne červené čiary mi blednú už teraz.

tana85
7. feb 2018

c vitamin a d+k+vapnik od webbernaturals, aby som neprisla o zuby. totiz, malokde je tato kombinacia pricom d je potrebne uzivat s vapnikom, aby sa vstrebal a k je na to, aby dopravil vspnik kde chyba. zelezo som si dala obcas ferra folgama, predpisane od lekarky. nic viac. ale musim povedat, ze to decko vyrazne posilnilo imunitu. z nedostatku spanku som bola nachladnuta kazdy druhy mesiac :(

nuska
13. okt 2018

Super je si dať zásadité minerály. Dieťa počas tehu a aj kojenia berie veľa z nich a tak telu matky chýbajú. Potom vypadávajú vlasy, zuby, nechty sa lámu.. Pomôže aj skôr schudnúť na pôvodnú váhu, lebo naštartuje metaboizmus. Ja som používala Probalance, ak by niekto chcel, kupila som viac, mám doma za akciovú cenu. Pre dieťa je dobre k berie omegy, dostáva sa mu to do mlieka a pôsobí priaznivo na rozvoj mozgu.
Napíšte mi.