Denne mám pocit na odpadnutie a pocit opitosti. Môže to súvisieť s krčnou chrbticou?

Zodpovedané
11. mar 2020

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Každý deň mám pocit na odpadnutie a pocit opitosti.

Môže uvedený problém súvisieť s krčnou chrbticou?

MR neukázala žiadne problémy.

Alebo to môže spôsobovať aj psychika?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť aj o problém s chrbticou, napr. stuhnuté svaly, pri ochoreniach krčnej chrbtice sú často prítomne závraty.

Ak neurológ zhodnotí, že ťažkosti nesúvisia a krčnou chrbticou, tak príčina môže byť aj psychická. Závraty môžu mať príčinu v mozgu alebo vo vnútornom uchu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková