Hnedý výtok v 7. týždni

barbora000
4. aug 2017

Zdravím, prosím Vás potrebujem pomoc. Som v 7 týždni a týždeň som mávala v podbrušku strašné bolesti ako pred menštruáciou. No keď som sa pýtwla gynekológa povedal mi, že je to normálne. Len dneska som sa zobudila dosť ma bolelo v podbrušku aj kríže strašne moc a zrazu som išla na vecko a mám taký hustý slizký hnedý výtok úplne ako keby taký začiatok menštruácie. Dosť som sa zlakla hneď som volala gynekológovy ale majú tento týždeň dovolenku a nedovolala som sa im. Čo mám robiť? Je to v poriadku alebo nie?

minttu
4. aug 2017

@macik166 Nie, nepomohol. Placebo by ti "pomohlo" uplne rovnako.

mimka11111
4. aug 2017

@barbora000 ahoj,tiez som zivnostnicka a na zac. 9. Tyzdna tehu som zacala krvacat /nie len spinit,ako ty/....okamzite som informovala svojho nadriadeneho,resp.konatela firmy,pre ktoru som v tom casr pracovala,ze musim ist ihned k lekarovi...samozrejme,ze pochopil a s prepacenim,tuez som bola v praci ta "nenahraditelna"...dieta je prednejsie, teda aspon u mna a neexistuje NIC, co by ma zadrzalo,aby som k dokymu nesla...

danica2711
4. aug 2017

@barbora000 dúfam, že si v poriadku! Ostatné si nevšímaj, zamestnanec platený za prdelohodinu nikdy nepochopí tvrdý život živnostníka

komentatorka
4. aug 2017

vsetko je o prioritach. bude je priorita zivot dietata/svoj, alebo praca. Vzdy je na vyber.

maciatkolulu
4. aug 2017

@barbora000 ako vazne ty si sa rano zobudila s bolestami a spinila si a isla namiesto k dr do prace a teraz hladas info na konovi a nenozes odist z prace????? Toto ak kyslis vazne,tak je akakolvek rada zbytocna,ale ono mozeme sa na to pozerat aj tak,ze co sa ma stat sa stane....

barbora000
autor
4. aug 2017

@maciatkolulu špiniť som začala až ráno keď som tu bola už nejaké tie 4 hodiny

barbora000
autor
4. aug 2017

@mimka11111 konateľ som ja kedže ja nemám žiadneho nadriadeného ;)

maciatkolulu
4. aug 2017

@barbora000 ale ved si pisala,ze si sa zobudila,mala si bolesti ako vzdy a isla.na wcko a tam si to zbadala,to si spala.v praci?..... Tak potom ako??? Nakoniec je to jedno vsakze. Ja som mala toniste a okamzite smer k dr a utz a duphaston,c vit a max pokojovy rezim.

misinka0611
4. aug 2017

@danica2711 Toto co si teraz dala ? 😂 Ty si živnostníčka? Tak bud aj ty zamestnanec platený za prdelhodinu, aby si nemala taký tvrdý život 😅😒

barbora000
autor
4. aug 2017

@maciatkolulu tak som to asi zle napísala. Nie do práce som vstávala o 5 mala som bolesti ale také mi to bolo divné lebo ráno som bolesti moc nezažívala do toho tie kríže myslela a spájala som to aj s tým, lebo kedm ma chytia kríže tak mi to prechádza do bedier keďze ja mám psoriatickú artrózu. do práce som prišla na 6 hodinu a ten výtok som mala v tom čase keď som písala tento príspevok čo bolo niečo pred 10. Odvtedy som už na šťastie žiadny výtok nemala, zatial som nemala ani bolesti iba také strašne slabulilinké ..

@misinka0611 myslím si, že ona to nemyslela v zlom, ale živnistníci to majú ťažšie.. zodpovednosť za zamostnancov, za celý podnik, objednávanie tovaru, vybavovanie, účtovníctvo, platenie zamestnancov - platenie odvodov. A aj keď sa človek nalieta tak sa to stále 100x viac oplatí ako keď človek zarába na niekoho iného. Myslím, že to myslela nejako takto.

misinka0611
4. aug 2017

@barbora000 Ja som to tiez nemyslela tak ze to ma ľahké veď kto to ma tu na Slovensku ľahké ale napísať ze plat za prdelhodinu?? Ja tu neurážam živnostníkov tak si vyprosil aby niekto urážal zamestnancov kt. pre nich robia. Ale zrejme dotyčná je taka istá ako ten u ktorého som robila ja.. kt. po slušnej prosbe o vybudovaní WC na pracovisku aby ľudia nemuseli chodiť do vedľajšej budovy odpovedal " a co ma je po vašom srani " alebo po mojej prosbe o vyčistenie klimatizácie kvoli teplotám vonku, hnusnému vzduchu a 7-8 mesiacu tehotenstva ani sa neunúval odpísať. Navyše preňho ľudia boli chrontaci kt. chytajú špinavé peniaze rukami od ľudi .. ano tie peniaze ktore sa jemu následne zasielali na bankový účet. Preto ma takéto vyjadrenie nahnevalo. Lebo aj on mal takéto móresy .. Znevažovať ľudi kt. naňho robili.

barbora000
autor
4. aug 2017

@misinka0611 tak to určite chápem váš postoj, ja sa snažilm zase zamestnancom vo všetkom vyhobieť najviac ako len viem

maciatkolulu
4. aug 2017

@barbora000 inak blahozelam, ze niekto ledva vyjdeny zo skoly ma nieco cez 20 a uz je podnikatel so zamestnancami, co si ani v pripade problemov nemoze odbehnut k dr....

misinka0611
4. aug 2017

@barbora000 Tak to Vám všetka česť , ze aj napriek tomu ze stat živnostníkom rad podráža nohy si vážite zamestnancov. O to viac potom si zaslúžite prosperovať.

barbora000
autor
4. aug 2017

@maciatkolulu začala som v 18 ešte počas školy 🙂 a ďakujem

ada309
4. aug 2017

Neviem preco sa takmer kazda diskusia obrati na uplne inu temu...

V uvodnom prispevku znela otazka jasne, ... podaktore odpovede su uplne minmo...

Idem radsej kolac piest...

mimka11111
4. aug 2017

@barbora000 a ked budeš mať rodiť a "príde to na teba", čo urobíš, ked nebudeš môcť z práce odísť? povieš dieťaťu, nech počká, lebo ty z práce odísť momentálne nemôžeš? do konca tehu ešte môžeš mať "xy" vážnych dôvodov na okamžitý odchod k dokymu....tak ale pre každého je dôležitejšie niečo iné, prepáč, ale pre teba to zjavne dieťa nie je....a nemusíme sa baviť o tom,aká je práca živnostníka...som živnostníčkou už dobrých pár rokov...robila som pred tehu,počas tehu a robím aj po pôrode...ked som otehotnela, všetci moji klienti boli oboznámení s mojou aktuálnou situáciou a mojimi podmienkami práce....mali na výber, či ostanú pri mne alebo sa rozhodnú pre niekoho iného...svoje záväzky si, čo sa práce týka, plním načas a svedomito, ale stále je u mňa na prvom mieste moje dieťa....

bluka2
4. aug 2017

👏 Vybijat si frustraciu z debilneho sefa v tejto teme na zivnostnikoch vseobecne, je dost pod uroven.
Inak ja ako zamestankyna som sa na prdelohodine dobre zasmiala, bolo to vtipne. Ano, ja mam rada toto, zaplatenu prdelohodinu a (pomerne) malo starosti. Dotkla sa ta blbost

bluka2
4. aug 2017

@mimka11111 ...a tym chces povedat, ze ked si to tak robila ty, tak to tak maju robit vsetky zeny alebo bola pointa tvojho textu nieco ine?

mimka11111
4. aug 2017

@bluka2 každý nech si robí čo chce, je mi to 4,5.... kto chce, pointu môjho textu pochopí a kto nie, to môj problém vôbec nie je....

bluka2
4. aug 2017

@mimka11111 Vsak vysvetli pointu teda, v com je problem? Pointa je v skratke: moje priority su jedine spravne, autorka hanbi sa 😉

barbora000
autor
4. aug 2017

@mimka11111 treba čítať treba 😉 Nič iné na to nedokážem povedať, lebo už som tu spomenula že inokedy môžem odísť kedykoľvek no teraz je akurát zlý deň, ale nebudem sa už vyjadrovať k tejto téme lebo ako som už raz spomenula tu na MK ženy ženám nepomáhajú skor ich podrývajú a ukazujú sa ako sú iné ženy dôležitejšie takže k tomuto už nič nebudem dodávať iba toľko že keď pojdem rodiť tak dieťatkupoviem aby počkalo 😂😂😂
P.S bolo to myslené v rámci srandy, lebo vy tu ste schopné ukameňovať 😉
P.S.2 : nebojím sa že sa v blízkej dibe stane podobná situácia lebo od septemra si užívam materskú troďku skoršiu a na všetky veci ohľadom podniku mám ľudí 😉 😘

danica2711
4. aug 2017

@misinka0611 nabudúce skús narátať do 20, vydýchať sa a trošku porozmýšťať, kým nezmyselne vypeníš. Nikoho som nechcela uraziť, výraz "plat za prdelohodinu" znamená, že zamestnanec dostane svoj plat za počet hodín, strávených v zamestnaní (nezávisle od výkonu), živnostník zarobí peniaze za výkon nezávisle od počtu hodín. Bola som zamestnanec aj živnostník, teraz mám zamestnancov, čiže materiálu na porovnávanie habadej. Nič v tom nebolo znevažujúce a nesúď ľudí podľa svojho debila šéfa, nie sme všetci takí zlí kapitalisti ako tvrdíš ty a súdruh Fico.

Ale toto všetko je off topic. Barborka, dúfam, že si v poriadku.

ivanka12311
4. aug 2017

Ahoj ja som v 6tt s druhým dieťatkom mám tiež bolesti, lekár mi spravil sono bábätko je ok len mi našiel aj hematóm -krvnu zrazeninu :( dal mi dufaston a magnézium... Baby ako ste dopadli pri takomto tehotenstve?..

barbora000
autor
4. aug 2017

@ada309
@macik166
@danica2711
@bluka2
Všetko je v poriadku, doktor mi určil 4/5 týždeň. Ten výtok bol z uhniezdňovania. Dostala som 2 injekcie - magnézium a esmte niečo nepamatám si názov ale hlavné je že je všetko v poriadku ❤️

bluka2
4. aug 2017

@barbora000 Super, potesilo!!

janap76
4. aug 2017

@ivanka12311 presne toto som mala aj ja. A zrazenina bola veľká. Dr povedal že len príroda vie, ale že si veľké nádeje nemám robiť. A ten drobček milovaný bude mať o 2 týždne rok ❤❤❤ a teraz sladko spinká ❤ Čadto mu hovorím že je hrdina a že sa v živote nestratí, veď porazil veľkú zrazeninu 😘😉👍🙂❤ Držím prsty !!!! Verte tej malej fazuľke 👍🙂😊 všetko dobré prajem 🙂

barbora000
autor
4. aug 2017

@janap76 verím jej veľmi moc, aj keď si tu veľa ľudí myslí, že kladiem na prvé miesto prácu ale nevedia čo bolo vtedy v mojej hlave... dôverujem, že bude všetko v poriadku a s radosťou si budem užívať ešte ďalšie týždne

@bluka2 som veľmi rada, že potešilo a zároveň veľmi ďakujem za veľku podporu ❤️❤️

janap76
4. aug 2017

@barbora000 🙂👍ste rozumná a určite šikovná žena 🙂 Všetko si dobre zariadite / myslím že to už máte / a budete si užívať tehuľkovanie aj mamičkovanie 👍🙂Ľudia si vždy budú myslieť to, čo chcú 😉 Nič ste nezanedbali, urobili ste všetko čo bolo vo Vašich silách. Ak Vám môžem poradiť, usmejte sa, pohladkajte bruško a dobre sa vyspite 🙂

ada309
5. aug 2017

@barbora000 super! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre