Hnedý výtok v 7. týždni

barbora000
4. aug 2017

Zdravím, prosím Vás potrebujem pomoc. Som v 7 týždni a týždeň som mávala v podbrušku strašné bolesti ako pred menštruáciou. No keď som sa pýtwla gynekológa povedal mi, že je to normálne. Len dneska som sa zobudila dosť ma bolelo v podbrušku aj kríže strašne moc a zrazu som išla na vecko a mám taký hustý slizký hnedý výtok úplne ako keby taký začiatok menštruácie. Dosť som sa zlakla hneď som volala gynekológovy ale majú tento týždeň dovolenku a nedovolala som sa im. Čo mám robiť? Je to v poriadku alebo nie?

lacibo
5. aug 2017

to je naozaj super správa!..tak to je vlastne celé posunuté o tie tri týždne.. to je dosť..takto na začiatku.. a hneď to dáva iný pohľad na vec..teším sa s tebou a želám veľa šťastia..

danica2711
5. aug 2017

@barbora000 paráda, drž sa!

barbora000
autor
5. aug 2017

@lacibo ďakujem, no doktor sa ma pýtal a ja mu hovorím, zme som tak v 7 týždni a keď mi spravil sono mi povedal, že som v 4 maximálne v 5 týždni a esmte plod neni vidieť ete je vidieť len ten vak. Ale príde mi to dosť posunuté o 3 týždne také zaujímave je to. Ďakujem veľmi pekne

@danica2711 Budem 🙂 doktor pobedal že o 7-10 dní malm ísť na sono a že tam by už malo byť vidieť plod tak som zvedavá dúfam, že bude vidieť tú fazuľku malinkú ❤️

bonovka
5. aug 2017

@ivanka12311 ahoj,mala som,brala som duphaston do 17tt.zmizol. 🙂 vsetko ostatne ok.treba sa setrit a my sme mali zakazany aj keksik,lebo po styku som farbila..

ada309
5. aug 2017

Barbora000 kludne si mohla mat ovulaciu podunutu aj o 2 -3 tyzdne... nie je to nic nezvycajne... niektore zeny otehu aj cez ms...

Drzim palce! 😉

maciatkolulu
5. aug 2017

@bonovka a maslovy, ci len cokoladovy?😅

ivanka12311
5. aug 2017

@janap76 vás drobček je statocny taký malý veľký hrdina 🙂 ,bože tak veľmi sa bojím 😥 zrazeninu mám tiež dosť veľkú.Mozem sa spýtať kedy ste rodili čo v termíne alebo predčasne?A drobček či mal v brušku veľa miesta a rástol pribral pekne na váhe?... Nikde som sa neudrela nič podobné nechápem ale bolí ma to...A čo vám vlastne robili stou zrazeninkou? Vyliečili to alebo bola potrebná operácia?

ivanka12311
5. aug 2017

@bonovka uvidíme ako to dopadne ale bolí to :( mne nezakázal dr sex to ja automaticky som z toho upustila keďže ma to bolí tak drahý suši a súcití somnou. .Je to dosť nepríjemné.. Tiež mi dal ten dufaston žienky ho veľmi chvália tak dúfam že pomôže aj nam 🙂

janap76
5. aug 2017

@ivanka12311 na tú zrazeninu sa prišlo tak, že som začala krvácať. Akoby som mala menzes. Čiže dosť. Išli sme na pohotovosť a tam potvrdili že som tehu v 6 tt, s tým že zrazenina je veľká a pravdepodobnosť ako som už písala 🙁 Brala som duphaston a ešte ascorutin. Povedali že ležať ležať ležať. No len pže mladší syn mal vtedy 2 roky a 3 mesiace. Ležať sa nedalo. Normálne som krvácala týždeň. Snažila som sa to brať tak, že lepšie keď to ide von. A tiež som mala aj bolesti. A krv bola svetlá a niekedy tmavá. Po dvoch týždňoch som išla na usg a dr povedal že zrazenina tam už nie je, iba mimčo ❤ skoro som sa zadusila ako som prehĺtala slzy. Narodil sa o týždeň skôr, sekciou, ale kvôli tomu že mám anomáliu na maternici, takže bol krížom uložený. Inak rástol a priberal normálne. Pri narodení mal 3 kg a 51 cm. Ivka v ktorom ste týždni ? Kedy ju zistili ? Máte ešte nejaké potiaže ?

bonovka
5. aug 2017

@maciatkolulu 😀 inak..ked si to metaforicky prenesiem,tak cokoladovy by sme mozno mohli.. 😂

bonovka
5. aug 2017

@ivanka12311 dobre bude,neboj. 🙂

ivanka12311
6. aug 2017

@janap76 tiež som len v 6tt :( zistil mi to lekár ultrazvukom na prehliadke.. Mám to tiež dosť veľké... Bola som v šoku keď mi to povedal..No nekrvacam len ma to bolí dal mi dufaston magnosort a bejby vitamíny.. Tajne dúfam že sa tá zrazenina nejako vstrebe No ten dufaston beriem od štvrtka a nerobí mi dobre, preháňa ma z neho :( ako ste to mali s pohlavným stykom?U nás nie je žiaden mám veľký strach že by sa niečo mohlo stať

ludka140281
6. aug 2017

@barbora000 držím prsty😉

janap76
6. aug 2017

@ivanka12311 styk bol vylúčený počas celého tehu. Kedy idete na kontrolu ? Ten duphaston užívate orálne ? Ja som si ho dávala zo spodu. Skúste mu zavolať a opýtať sa na to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre