Slabá čiarka na tehotenskom teste v 11 týždni

timea11121
15. jan 2013

Ahojte,zo zvedavosti som si urobila vcera tehotensky test som v 11 tyzdni a druha ciarka mi vysla taka slabucka,,,,posledny krat na ultrazvuku som bola pred 5timi tyzdnami,a zajtra idem na druhy ultrazvuk,co moze znamenat ta slaba ciarka na teste ?robila som ho spravne /dr.max/ ziadne bolesti nemam,ani krvacanie,uz 4 dni mi nieje ani zle mohla som potratit?ma s tym niekto skusenosti?

xlucia
15. jan 2013

@timea11121 prosim ta co by si potratila. priblizne okolo 11 az 12 tt , neviem presne ako si ty, sa ukoncuje tvorba placenty a hcg pomaly klesa, cize aj ciarka moze byt slaba.
prosim ta, naco si robis test v 11 tt ???????? aby si sa stresovala ???
kup si kvalitnu knihu o tehotenstve a studuj, nech ta hned nenapadaju takeho hovadiny

timea11121
autor
15. jan 2013

vazneee ?? ooo dikeees si ma kus ukludnila 🙂 toto som nevedela,tak tu knihu si asi urcite kupim a to hned zajtra...ta sama neviem naco som si kupila ten test len zo zvedavosti 😢

horalka901
15. jan 2013

Ahoj. Aj ja som mala od zaciatku tu ciarku slabu. Ziadny stres, v pohode. Tam ta ciarka bud je alebo nie. Ci slaba alebo vyrazna. Mne pomohla aj tato stranka
http://www.gynda.sk/gynekologicka-poradna
Ja som tam par krat pisala, ked som si v niecom nebola ista. Je to diskrtna stranka, nikde sa tam nzverejnuje tvoje meno, takze sa v pohode mozes pytat na co chces 😉

timea11121
autor
15. jan 2013

Ano poznam to a uz som tam pisalas 🙂 a pisali mi ze nemam sa nicoho obavat
🙂 🙂

vanda8
15. jan 2013

@timea11121 Tie peniazky co si ''vyhodila'' za ten test si mohla hodit do pokladnicky na vybavicku ! Taketo zbytocne stresovacky ti nepomozu.. hlavne si to uzivaj , si stastna zena ze si sa dostala do 11 tt. 🙂 uz si pomaly za vodou kedze prve tyzdne su najrizikovejsie.. Mala by si sa len tesit a citkat, spinkat a cerpat energiu. budes ju potrebovat ked sa male bejbytko narodi 🙂))) krasne tehulkovanie zelam 🙂

timea11121
autor
15. jan 2013

Dakujeeeem 🙂 uz zajtra sa vsetko dozviem idem aj na ultrazvuk konecne,pride ten ocakavany den 🙂

misel711
16. jan 2013

@timea11121 ako dopadol ultrazvuk???? inak aj mna napadlo ze si skusim z halusky spravit test :D ale nerobila som ho, ani vo sne by ma nenapadlo, ze by ciarka mohla byt slaba 🙂

1ivanka1
16. jan 2013

@timea11121 a predtym si si robila tehu test?

timea11121
autor
20. jan 2013

ahojte tak bola som na ultrazvuku a babatko je zdrave pohybuje sa mam uz aj prve foto 🙂 🙂 🙂 taze super pocit nechapem naco som si robila ten hlupy test len som sa stresovala 😒

1811
19. mar 2014

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o radu. Som 9 týždni tehotenstva a skúsila som si tehotenský test a ukázalo mi slabšiu čiarku a to na začiatku mi ukázalo dve silné čiarky. Tak ma to trošku vystrašilo, môže to niečo znamenať? Ďakujem 😒

satanka1
19. mar 2014

@1811 prečítaj si komenty vyššie...platí to isté 😉

1811
19. mar 2014

@satanka1 samozrejme že som to čítala, len som tam nenašla asi to, čo by ma uspokojilo 😉 ale aj tak dík

annalena
19. mar 2014

@1811 pozri uplne prvy koment od @xlucia hcg zacina v 3. mesiaci opat klesat, cize ti aj tehotensky test bude ukazovat slabsiu ciarku ako na zaciatku 😉

1811
19. mar 2014

@annalena ďakujem 🙂 dúfam , že to je ten správny dôvod. Všimla som si, že aj ty máš termín pôrodu v októbri 😉 Ja mám okolo 20- teho. Želám všetko dobré 🙂

alinarose
2. mar 2023

Ahojte, som tehotná v 11tt keď sedím skrčena tak ma bolí brucho predtým keď som nebola tehotná nebolo to tak môže to byť kvôli dieťaťu ?že má bolí brucho keď sedím skrčena alebo otočená na bok malí ste niekto niečo také podobné ako ja ? Rada by som to vedela ♥️ ďakujem vopred za odpovede ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre