Som v 12. týždni a bojím sa o bábätko

iany
3. aug 2015

Ahojte .. Ja mám taký problém že som v 12 týždni .. Prvý mesiac som mala slabú menštruáciu ale to som nevedela ešte že som tehotná . Išla som na preventívku a doktor mi povedal že som v 7 týždni , bol to šook ale priateľ sa potešil. Povedal že menzes občas tehotné maajú a ked je slabý tak je to v pohode. Lenže minul mesiac bol silný a trval 8 dní , mala som aj bolesti .Tak som utekala na pohotovosť a tam mi na to povedali že sa nemám tolko strážiť.Potom som si urobila radšej aj testy ktoré boli negatívne . Teraz 3 mesiac som si všimla aj to že som mala ovuláciu , normálne plodný hlien a teraz mna začína bolieť bruško ako keby som mala dostať menzes.. Nemám žiadne príznaky tehotenstva a dokonca bruško mám ploché ako keby som ani tehotná nebola ☹ ..Myslíte že som mohla potratiť , alebo som vôbec nebola tehotná ? .K doktorovi idem v piatok ,pretože má dovolenku už skoro mesiac ☹ .. Máte niektorá takúto skúsenosť ?

piacere
3. aug 2015

@iany profilovu fotku mas stiahnutu z netu... 🙂 Tak ako... si tehotna, bola si, ci budes? Mas 15, 30 rokov alebo si 50 rocny chlap?
Uz len mesiac a skola si ta najde! 🙂

iany
autor
3. aug 2015

S nikoho si nestrielam nemám na to dôvod .. Objednal ma teraz na piatok aby mi mohol dť tehotenskú knižku teda ak mi ju dáá. Hovorím že mal dovolenku viac ako mesiac až do dnes... Ano teraz môžte íst všetky do mňa že som nezodpovedná ,ale bývam na dedine kde som rada že máme jedneho gynekologa široko daleko ..Na pohotovosť sme išli 50 km do najbižšej nemocnice..Ked mi povedal na pohotovosti že je všetko v poriadku čo som asi tak mala robbiť ? ..Gynekolog mi potvrdil v 7 tt že som tehotná na základe sona..

steinarka
3. aug 2015

@iany a co tam bolo vidno v tom siedmom tyzdni? videla si to aj ty? ako to vyzeralo? a prepac, ale mas potrebu stahovat cudzie fotky z netu? to si si tu radsej nemala dat ziadnu, ak teda je ten tvoj problem aj realny... ak nie, tak ti prajem, aby si to v skutocnosti nemusela zazivat, lebo ako sa hovori - na kazdu svinu voda vrie..

charlie1980
3. aug 2015

@iany Tak nerozumiem, Preco sa teraz pytas v uvodnom prispevku, ci moze byt, ze si tehotna nebola !

ladyblcha
3. aug 2015

@charlie1980 mna ale zaujima, ci klame ze sa mesiac nedostala k lekarovi, lebo ma dovolenku do piatku a zrazu je zajtra tam...

diana20
3. aug 2015

@iany no ja neviem teda, na pohotovosti bol hlúpy doktor, určite to nie je zbytočná obáva ak.krvácaš.. Choď k.doktorovi skôr ako v piatok, aj k inému.. Nečakaj do piatku.. Poviem ti teda, že už to asi nezachráni nikto, ale ak.náhodou, tak čím skôr.. Držím veľmi palce..

charlie1980
3. aug 2015

@ladyblcha Aj to som niekde postrehla, len som sa tak rozculila, ze som to aj zabudla pripisat. A cely prispevok mi vobec nesedi. Ved ked viem, ze som v 7tt a Silno krvacam, tak idem aj 50km na sono. A nieze Silno, Ale vselijako.

steinarka
3. aug 2015

@charlie1980 mozno nemajú auto a nechcelo sa jej kone do koča zapriahnuť 😀

charlie1980
3. aug 2015

@steinarka Asi tak...

ladyblcha
3. aug 2015

@charlie1980 alebo idem aj dva dni po sebe, alebo inde, alebo zastupujucemu a necakam 8dni krvacania a potom mesiac este... cele zle. ale tak priroda je mocna carodejka, ak potratila, asi by sa to stalo tak ci tak.

jeennyv
3. aug 2015

Ked tuto temu citam mam dost a som sokovana, to co je v dnesnej dobe za primitivnu vyhvorku, ze lekar ma dovolenku a mesto je "daleko"...dnes ludia cestuju kazdy den za pracou a inymi vecami aj viac km, nie ked ide o zivot....dost skoro, ju napadlo riesit co je s dietatom, ked si uz nemyslela na neho tak aspon na seba, lebo take krvacanie moze ublizit aj jej aj dietatu..mne tato tema cisto pripada jak prazdninova ci nejake ocistenie, ze sak lekari povedali ja som nevedela, keby nieco...pre mna jedna zena, ktora chce dieta nema takyto, nie ze pristup...ale doslova nepristup.....

annamarcon
3. aug 2015

@iany skúsenosti s tým nemám, ale určite nieje normálne krvácanie v tehotenstve. Ja som mala slabé a tiež som hneď utekala do nemocnice potom som musela ležať a brať lieky. Podla príznakov na menštruáciu by si ani tehotná nemala byť ale keď ti to lekári povedali......... Je to pre mňa záhada ale držím palce a šetri sa, radšej bud prehnane opatrná ako by si nebola opatrná vôbec

charlie1980
3. aug 2015

@ladyblcha To je jasne...len ma s.ru ludia, ktori si uz naozaj robia dobry den a vymyslaju si tu story. Ako sa moze pytat, ci vobec bola tehotna, ked to videli na sone ??? Preto hovorim, ze si vymysla a asi si len myslela, ze je tehotna. Plus ten Termin u lekara a 12.tt, och joj !

annamarcon
3. aug 2015

@charlie1980 tiež sa mi to celé nezdá. Nepochopím čo tích ľudí baví na vymýšľaní si takýchto príbehov. Lebo ako je to pravda tak my to nedáva logiku.

ladyblcha
3. aug 2015

@piacere mas pravdu, fotka je stiahnuta z netu ... 🙄

charlie1980
3. aug 2015

@ladyblcha A to ako vidite, viete, baby ? Ja pisem z mobilu, je to v rozliseni foto ?

steinarka
3. aug 2015

@charlie1980 to sa da cez google lahko zistit..

bibiana20
3. aug 2015

@piacere
@ladyblcha baby ako to viete,ze je foto s netu?da sa to nejak zistit?

petra7777
3. aug 2015

Prekukli ste ju babenky...nejako sa stiahla.....aj s tou stiahnutou fotkou 🙂

charlie1980
3. aug 2015

@steinarka Jaj tak 😀

ladyblcha
3. aug 2015

@charlie1980
@bibiana20 cez pc, potiahnem jej profilovu foto do vopred otvorenej karty google vyhladavat obrazky. Iba mysou chytim a pretiahnem tam a vyhodi to, kde vsade ta.foto je pouzita.

bibiana20
3. aug 2015

@ladyblcha jaaj,uz to mam.ta to ina pecka je no 😀 tak to som nevedela,ze to tak fachci dakujem za info 😀

charlie1980
3. aug 2015

@annamarcon Vdaka 🙂 Aj ja chceeeeem 5 deturenieeeec 😀 To ma napadlo ako prve az po tomto linku 😀

annamarcon
3. aug 2015

@charlie1980 ja som ako malá chcela 6 tak uvidím... ale 5 mi zatiaľ bohate stačí 😀 😀 😀

charlie1980
3. aug 2015

@annamarcon To ti veriiiim 😀 Je to uz take zriedkave...

annamarcon
3. aug 2015

@charlie1980 keď ideme do mesta tak sa po nás obzerajú- dcérky- dvojičky ešte občas chodia s kočíkom ale aj tak behajú popri nás, ďalej máme kočík pre pol ročného syna a dvoch starších popri nás- taká malá škôlka 😀 🙂

charlie1980
3. aug 2015

@annamarcon Normalne si ma navnadila 😀 Asi idem na lov !!! Ale ponecham si to ako tajomstvo, aby mi nahodou neutiekol 😀

annamarcon
3. aug 2015

@charlie1980
@charlie1980 😀 😀 tak držím palce pri love 😀

marianna_peskova
4. aug 2015

Nezodpovednosť, nezodpovednosť a ešte raz nezodpovednosť! A načo má niekto potrebu si sťahovať cudziu fotku z internetu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre