Som v 5. týždni a na sone nebolo nič vidieť

agy75
3. jún 2016

Ahojte.Prosim o radu,nakolko som zúfalá.Som v 5 týždni tehotenstva a na sone nebolo nič vidieť ani gastracny vak.Strasia ma mimomaternicovym tehotenstvom.Mam mať ozaj obavy????Bolesti nemám,ani nekrvacam v stredu mám ísť zas na sono no dovtedy sa asi s tej neistoty zbláznim.Poradte až máte skúsenosti,ze ste v 5++0 nemali na sone nič.dakujem

ub
3. jún 2016

@agy75 ahoj chces skusenost tak na. Ale tvoj pripad to dufam nebude. V 5tt mierne spinenie na sone nic.nasadeny dufaston. V 6tt na sone nic. V 7tt na sone jedna cierna machulka. V 8tt pani Dr. oznamila cakate dvojicky. V 8tt nie je vidno plodiky. V 9tt bolesti bruska, krvacanie nemocnica kyret. Drz sa verim,ze tvoj pripad je,ze sa babetko len neskor uhniezdilo.

lucika20
3. jún 2016

5+6tt a na utz nic, spinenie, u mna slo o Biochemicke tehotenstvo(vajicko sa oplodnilo ale neuchytilo), po tyzdni prisla MS, dalsi mesiac sme to skusili znova a uz som 34tt

zuzula1975
3. jún 2016

Nic sa nedeje, moze ist o normalne tehu. Mozno si otehotnela neskor, ja som nemala nic v 7tt. Tiez ma strasili mimomaternicovym. O dva tyzdne bolo aj strdiecko, mala som vsetko posunute o dva tyzdne, aj som rodila o dva tyzdne neskor 🙂

agy75
autor
3. jún 2016

Ja už mám 41 rokov,3 deti a z toho 2 dospelé a 3 má desať a dokonca to tretie som mala cez previazané vaječníky a teraz zas test pozitívny ale prvýkrát sa mi toto stalo berú má ako zázračnú ženu zas tehotná aj keď nevieme ešte či to bude o.k moc som sa tešila a teraz stach neprajem to naozaj nikomu táto neistota je hrozná

agy75
autor
3. jún 2016

@ub dufam,ze už máš nejaké dieťatko a až nie tak určite príde ja sama som zázrak prírody podľa doktorov 2 krat tehotná cez poviaz.vajecniky z toho mám už 10 ročnú a raz nenabehla akcia srdiečka to bolo pred 2,5 rokom museli mi to zobrať a teraz zas tehotná len ešte nevieme či to bude o.k a toho sa bojím.vajecniky mi podvezovali počas jednej náročnej operácie no očividne zle čo ma teší

ub
3. jún 2016

@agy75 ja este nemam baby ale drzim ti velmi palce aby to bolo podla tvojich predstav.caka ta velmi dlhy tyzden ale vydrz mozno buduci tyzden aj srdiecko bude. Mysli pozitivne.

zuzula1975
3. jún 2016

Agy drzim palce nech na dalsej kontrole bude vidno bublinku. Aj ja mam 41, najmladsi ma 10mes a tiez stvrty v poradi, neplanovany ale o to viac si ho teraz uzivame 🙂
Verim ze to bude ok a ze za par mesiacov sa budes teskat z maleho uzlicka 🙂

katka1981
3. jún 2016

@agy75, vies kedy mna dr. chcela vidiet 1. krat ? az v 9. tyzdni. Ze naco. A take nervy som mala ze az, lebo iny lekar predtym ma v 6. uz pozrel. Ze nemusi byt nic vidiet a ona chce uz rovno vidiet akciu srdiecka aj ze je plod na spravnom mieste. Netrap sa, je to este skoro. Skus sa upokojit, zial nic neovplyvnis, ak to ma vyjst, tak neskor bude na sone vidno co ma byt. Pokoj.

andrejta
3. jún 2016

@agy75 moja skusenost z januara: 5. tyzden, spinenie, na sone nic, vysoka sliznica. O dva dni krvacanie a o dalsie dva dni laparka a odstranenie vajcovodu - mimomaternicove. Dufam, ze to nie je tvoj pripad, drzim silno palce

sibalka21
4. jún 2016

@agy75 v zacinajucom 6tom tyzdni by si mala mat minimalne gestacny vak... Niektore maju uz aj malu machulku na sone... Budem drzat palce aby to bolo len neskor uhniezdene.... Inak to moze byt biochem. tehu bohuzial

maykaaa1122
4. jún 2016

v zacinajucom 6tom tyzdni by si mala mat minimalne gestacny vak..drzim palce 😉

xevulax
4. jún 2016

Ano o 2 tyzdne sa ukazali dvojicky 😉

janka7291
4. jún 2016

Nič sa neboj a pokus sa nestresovať. Ako písali dievčence este moze byt skoro. Drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

agy75
autor
5. jún 2016

moc Vám Všetkym dakujem ,možno si poviete,že sak už ma 3 deti a nevie to??no najstarsia ma 21 syn 19 a najmensia 10 pri nich som toto nemala takže naozaj dakujem za kazdu radu ci nazor....

zuzula1975
21. jún 2016

Ahoj agy, tak ako si dopadla? vsetko ok?

agy75
autor
21. jún 2016

No hcg mam 13000 a stale na sone nic chcu ma operovat no ja nemam stale ziadne bolesti,vytok,krvacanie proste nic len babo stale nevidia v maternici....zajtra sa rozhodnem ci sa dam ci nie operovat...uz sa aj bojim aby som si nenarobila horsie tak neviem....

zuzula1975
22. jún 2016

To je mi luto, ale 13000 je fakt vela, to je asi mimo maternice. Mne uz pri 1400 vraveli ze musi byt nieco vidiet. Aj ked nemas bolesti, radsej daj na radu lekarov, aby ti to neprasklo. Potom ide o zivot, moja mama si tym presla ked bola mlada. Tiez jej nic nebolo, myslela ze je normalne tehotna. V nemocnici jej povedali ze prisla v hodine dvanastej, utekali v noci. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne.

agy75
autor
25. jún 2016

No bolo to nakoniec mimomaternicové tehotenstvo a prišla som nielen o ľavý vajicovod,ale hlavne o dieťatko,co má dosť boli.😥😥😥😥😥😥😥😥

andrejta
25. jún 2016

@agy75 to mi je luto ☹, tak si bola nakoniec, zial, rovnaky pripad ako ja. Len mne to zistili skor

neneszabo
27. jún 2016

Zienky prosim vas vie mi niekto poradit? Som v podobnej situacii ako zakladatelka temy. Akurat ze uz koncim 6tt dnes som bola u doktora na potvrdenie ale v maternici nic nebolo. Som po cisarakom uz je to viac ako dva roky. Vystelka vysoka pozit. test som mala uz 9.6. Zajtra mam ist na druhy odber na hcg (dnesny vysledok nemam). Som z toho ma prasky. Mate niekto skusenost ze by to mohlo dobre dopadnut?

janette4
4. júl 2016

u mňa pri treťom dieťati tak isto.bola som v 5+2 tuším,na sone nevidela nič,na vaječníkoch videla nejaké útvary,vraj mimomaternicové tehotenstvo,poslala ma na kyret...no a teraz má moje mimomaternicové 19mesiacov. 🙂 🙂 🙂 držím palce,nech je aj u teba všetko v poriadku 🙂

neneszabo
8. júl 2016

@janette4 dakujem za reakciu....asi dobre ze som si vsimla az teraz bola by mi dodala len planu nadej....u mna to nemalo stastny koniec ako u teba...asi babo nebolo v poriadku a odislo same...drzim si prsty aby bolo v pondelok na kontrole vsetko ciste aby som sa vyhla kyretu a mozme zacat znova skusat...este ze mam uz doma jedneho certika inak by som to asi len tazko ustala...aj takto to bolo velmi tazke

renatkama
8. júl 2016

Ahojte, ja som bola na kontrole vcera 5TT+6 a doktor mi potvrdil tehotenstvo - videl vak, ale babatko este nevidel. na dalsiu kontrolu idem o vyse tyzdna v pondelok. Neviem mysliet na nic ine, len nech tam uz bude vidno fazulka :(

februar2017
8. júl 2016

baby tak teraz ste ma trosku vystrasili 😣 pri kontrole som mala byt podla ms uz v 7tt,ale to vobec nesedelo,tak mi doktor povedal,ze mam 3 moznosti: 1. potratim, 2. mimomaternicove a 3. zostala som asi o 2 tyzdne neskor tehu,takze som bola len v 5tt. zobral mi hned krv- to bol stvrtok a utorok som isla znova na krv. stvrtkova hcg hodnota bola 1660 a utorokova 12500.tak mi potvrdil tehu.ale kontrola az o 3 tyzdne a to bude az 19.7. teraz sa bojim,aby to bolo naozaj normalne tehu. uz dva tyzdne vraciam,tak hadam je to dobry znak.

neneszabo
8. júl 2016

@februar2017 to ma mrzi ak zom ta nastrasila....hcg ti krasne stuplo myslim ze sa niet coho bat 🙂....pri mimomaternicovom stupa pomalsie a by si mala velke bolesti uz pri takej hodnote....mne napr zo dna na den kleslo takze som vedela kolka bije....skus sa nestresovat v tvojom pripade to vyzera velmj dobre 🙂 skus sa naladit co najpozitivnejsie...pa

petuskaa1
8. júl 2016

jasne ono je to dobre vidno az od 7tt to uz bije aj srdiecko 🙂

februar2017
8. júl 2016

@neneszabo dakujem velmi pekne. uz len tyzden a pol 😊

beruskavt
11. júl 2016

Ahojte prosim vas cakame druhe a neviem co mam robit lebo neviem ako je mozne ze vyzeram ako keby som prehltla balon ale vahu mam tu istu.strasne som nafuknuta...

maykaaa1122
12. júl 2016

skús čaje na ,,odliatie,, organizmu..mala som podobný problém..v lekárni ti poradia.. 😉

beruskavt
13. júl 2016

Dakujem ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre