Som v 6 týždni a na sone nebolo nič vidieť. Zažili ste to?

ivik4
6. aug 2012

Ahojte.. dnes som bola na prvom vysetreni o doktorky ..som v 6tyzdni no na sone nic nebolo vidiet ☹ strasne sa bojim lebo doktorka ma hned nastrasila s mimomaternicovym tehotenstvom. Stalo sa niektorej z Vás ze este v 6tyzdni nebolo nic vidiet ? Dakujem za odpovede ☹

matonka26
6. aug 2012

myslim ze ja som tak bola u gyndosa a nic..mala som prist o tyzden a uz bolo 😉

anjelicek26
6. aug 2012

Inak super doky, ked ta strasi mimomatrnicovym tehu - a na tom vajecniku nieco videla ? Rozum sa mi niekedy zastavuje nad lekarmi a ich vyrokmi. Pozri ak by bolo babo vo vajcovode uchytene, tak ho tam doky vidi, ked nevidela nic, tak ma asi zle sono a musis si pockat dalsi tyzden, kym mimi najde... alebo skocis na pohotovost, vymyslis si nejaku historku a spravia ti sono hned, aspon sa nebudes nervovat.

janie80
6. aug 2012

Ja som bola v 6tt+3, podla utz bola velkost ako v 5tt+5 a babo aj srdiecko tam uz bolo... Ale je to strasne individualne... Staci, ze si mala posunustu ovulaciu a uz nepasujes do tabuliek... 😔
skus si precitat aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/1-trimester/musi-byt-v-6-tyzdni-vidno-zarodok-embrya/
Przim palce 😉 🙂

li_la
6. aug 2012

Áno, stalo sa mi to. Išla som k nej s pozitívnym testom v cca 6tt a povedala, že nič nevidí. Prišla som po tom o nejaký týždeň a už bolo všetko vidieť. 🙂 neboj sa

evakva
6. aug 2012

Aj mne bolo male na UTZ neskoro vidiet. Brali ti krv, ake si mala HCG?

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amulienka
6. aug 2012

@ivik4 ahoj urcite ta nestrasila, ale musela ti povedat, ze zltkovy vak este nie vidno a je samozrejme aj moznost mimomaternicoveho, tak ta isto poucila o tom, ked dostanes krce a bolesti co robit. do toho 8tt na sone ani nic nie je vidno, ja som bola presne takto isto. teraz ta ale naplasim ja. prvykrat sa mi ani potom na sone neukazalo nic, len zltkovy vak a tak som musela ist na kyretaz v 10tt. druhykrat tam srdiecko uz krasne bilo. tak sa drzkaj a hlavne klud 🙂

bets
6. aug 2012

stalo, a bolo to mimomaternicove. dolezita je vsak hodnota hcg (lebo moze ist aj o velmi skoru tehotnost, pokial ovulacia bola neskor ako 14 den cyklu) a kedze u mna hodnota hcg bola uz dostatocne vysoka, malo to byt vidno. zaroven som vedela, ze ovulacia urcite nebola neskor, takze ja som vedela, ze ich podozrenie je spravne, hoci este niekolko dni to nevedeli lokalizovat..

lusip
6. aug 2012

Neboj,....zazila som nieco podobne. Nebolo na utz nic vidiet,..mudr ma objednal o tyzden a uz to tam bolo 🙂 Tak ziaden strach

lucia2505
6. aug 2012

Ako píše Bets tak dôležitá je hodnota hcg, ak ho máš dostatočne vysoké, aby bolo plod už vidieť na ultrazvuku, čiže minimálne 1000 a nie je tam vidieť nič, ani gestačný vačok, tak je to mimomaternicové, ale ak je hodnota nižšia, tak to môže byť normálne tehu, ktoré proste ešte ultrazvuk nezachytí. A ešte jedna možnosť, ak je hcg až moc nízke a ty si už v 6. týždni, tak potom sa asi nevyvíja tak ako sa má. Ja som mala hcg 2750 na prvom sone a nič nebolo vidieť a bolo to mimomaternicové, ale aj som už špinila v tej dobe, takže bolo jasné, že niečo nie je v poriadku.

viktorka555
6. aug 2012

mne tiež v 6. týždni nič na ultrazvuku nevidel, a hcg mi aj kleslo z 80 ( to som mala v 4. týždni) na 0, takže sa to neuchytilo

nikki28
6. aug 2012

ja som bola na prvom sone v 10tt, 6. sa mi zda skoro....

hedka17
6. aug 2012

Aj ja som bola na ultrazvuku prvy krat bola som cca v 5tt a dr.mi kazala prist o tyzden a uz bolo pekne vidiet zltkovy vak 😉 drzim palce

superstarka
6. aug 2012

Ja som bola v 4tt a tiež mi ešte nebolo vidieť.Bola som nedočkavá na prvú snímku. 😵

monkri
6. aug 2012

stalo sa to aj mne povedali že to bude mimo maternicový nebolo že hcg stúpalo pekne ale plod nikde nebolo vidieť našli ho až ked som bola 4 mesiaci bohužial vtedy som aj potratila ☹

zdenula333
22. mar 2016

Nie je sono skodlive na plod?

terzka123
25. sep 2017

Jaj baby pomošte mi podla ms som mala bit v 6 tt a dnes som bola na sono a nebolo.nic vidno hcg som mala 150 a dnes bol 58 moze ssa jednať o potrat krvacala som 2 dni bolo to asi okolo 13 a 14 a teras mam len take ruzovkaste spinenia ten posledni test orobeni dnes ale dr . vravel ze je to stale pozitivne od krvi tak o dva dni zase na krv hcg moze to stupat ci ne

terzka123
25. sep 2017
alzbeta1234
20. máj 2018
dzennyfer
14. jan 2020

@alzbeta1234 ahoj takto mam ties aj ja som bola dnes a povedal ze tam nic nevidi a test je pozitivni

dzennyfer
14. jan 2020

babi piste ket mate stimto skusenosti ste preca mamicki alebo aj buduce mamicki dajte dobru radu alebo porate

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre