Špinenie v 7. týždni

28. máj 2023

Ahojte dievčatá😊 prosím Vás krásne od včera vecera okolo 11 večer som začala špiniť hnedý výtok. Len vždy keď vykonam malú potrebu a sa utriem a mám na toaletnom papieri hnedý výtok z mocom. Počas dnešného dňa na nohavickach som mala len dve kvapky hnedého výtoku. Volala som na pohotovosť a tam mi povedali pokiaľ nemám bolesti ktoré vážne nemám a nekrvacam že sa mám zajtra dostaviť k svojej gynekologičke. Prosím Vás myslite že to je niečo vážne? Mám veľmi veľký strach 😭 Ďakujem krásne.

1234321
28. máj 2023

Ja by som na tvojom mieste išla na pohotovost. Mne sa takto stalo pri prvom tehotenstve, slabé spinenie… o 4 dni už ❤️ nebilo 😭 samozrejme, že to nemusí byť tvoj prípad. Ale nabuduce už budeš vedieť, že nemáš volať na pohotovost. Jednoducho choď. Radšej 100x skontrolovať ako raz neísť a zanedbať čosi. Držím palce aby bolo všetko v poriadku.

lucia7933
28. máj 2023

u mna 2x spinenie na zaciatku tehotenstva a 2x bol z toho potrat :( a presne tiez moja Dr. ze kym niesu bolesti, krv je to ok...nebolo ! a som povedala ked budem najblizsie znova tehotna pojdem na pohotovost radsej aj 100x zbytocne ako raz a ked bude uz znova neskoro...

veselo_neveselo
28. máj 2023

Pozri, v tomto obdobi ani ten najlepsi doktor nevie zachranit, ked sa embryo nevyvija spravne. Takze ak nemas bolesti ci velke krvacanie, tak najlepsie byt v klude, pozitivne mysliet, zamestnat hlavu a uvidis. Na pohotovosti aj tak maju toho vela, a s tebou aj tak nic nezmozu v tomto tyzdni. Daju ti mozno magnezko, vitamin C, pre tvoj dobry pocit ale inak...
Zapni si dobry film, daj si caj, pomedituj a my ti tu budeme drzat palce.

Zavolaj svojej gynDr v pondelok, ze ci mas prist, ked tak pozrie sonom.

sense
28. máj 2023

Ak nemas bolesti a nekrvacas tak si vyloz nohy oddychuj a zajtra zavolaj svojmu lekarovi. Zial v tomto stadiu ani lekar neurobk zazrak ak sa embryo prestalo vyvijat. Je to v rukach prirody. Ja dom 2x krvacala doslova zo mna tueklo a je h toho 10r slecna. Dalsie tehotenstva nic, a zle mi bolo este 3 dni potom ako mi lekar oznamil ze srdiecko nebije v 9tt s priznaky prestali az po dalsich par dnoch ked dom zacala krvacat kedze som nechcela kyretaz

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana0215
28. máj 2023

Ja som mala špinenie v tehotenstve z hematómu. Prvý krát som špinila okolo 8tt. Išla som na pohotovosť, pozreli, keďže som už mala progesterón nasadený, nič iné mi nedali - tebe by možno mohli, ak neberieš aktuálne nič. Dáva sa na udržanie plodu. A dopadlo to dobre, zajtra začínam 15tt. Nie vždy to skončí zle. Ale je pravda, že ten prvý trimester je 50/50, hlavne pri špinení. Pre vlastný kľud by som na pohotovosť šla, aj keby to malo byť zbytočné. Aspoň budeš vedieť, že si spravila všetko, čo bolo v tvojich možnostiach. 🙂 Držím palce, nech je všetko ok.

ivannaegresiova
5. jún 2023

Ja som mala hnedý výtok tiež od 6 až do 9 týždňa už teraz nemám som v 11 tt ale beriem stále duphaston aj som brala askorutin

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. jún 2023

@lovatko zo 7tt to bol 5tt mala som posunutú ovulku zatiaľ to vyzerá dobre uvidíme v pondelok na kontrole lebo mi nebol ešte vidieť plodik. Beriem utrogestan❤️

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre