Pribrali ste?

linsss
28. feb 2013

CHcem sa opýtať aké máte skúsenosti s tým kolko a kde ste pribrali. ďakujem

andrejka1974
28. feb 2013

ZIADNE, ALE UZ ZACNEM CVICIT

alka221
28. feb 2013

ja som z hak pribrala 6 kg, teraz sa ich nejako nemozem zbavit..

kattrin5
28. feb 2013

Kedysi davno som pribrala 15 kil v uk, a neskor som schudla 20🙂

ingrid83
28. feb 2013

odporucam stravovanie sa podla antonie macingovej vdaka nej som schudla :D

ssisska
28. feb 2013

Ja sa nastastie vobec nevazim takze neviem ci som jeden gram pribrala alebo schudla.Nikdy sa nevazim,stupat pravidelne na vahu nici motivaciu schudnut.Ja teraz jem zeleninove salaty cele dni a vecer 20 minut cvicim na cyklotrenazeri.

nithy
1. mar 2013

Ja som pribrala teda hodne 😠 😠 Jedla som tak ako pred tabletkami, pohybu som moc nemala- ale to aj predtym, a 15kg mi pribudlo za nejake 2 roky uzivania 🤐 Pokusala som sa chudnut pocas uzivania tabletiek, ale NIC... Plavala som, kazdy den 15km na bicykli, cvicila som o dusu, upravila som stravu.. Moja vaha sa takmer vobec nepohla 😖 Vysadila som ich, uz mam polroka po vysadeni, konecne sa asi moje telo dostalo do normalu a zacinam badat, ze pomalicky sa deju zmeny 🙂 🙂 Cize to zakoncim tym, ze antikoncepciu uz asi nikdy uzivat nebudem, lebo teraz sa nadrem ako somar, aby som sa tich kil zbavila.. a urcite ich nechcem naspat 😀

mircalla
1. mar 2013

Tak ja som presla od konfekcneho cisla 36 na 44......to nepotrebuje komentar, este pred tehu.
Ale schudla som 28 kil a som momentalne na cisle 38, co je vzhladom na moj vek (40 rokov) docela fajn
Anitkoncepcia na moju vahu nemala vplyv. Akurat jedenie a nedostatok pohybu Citim sa ovela lepsie.

ssisska
1. mar 2013

Presne antikoncepcia ti nedovoli schudnut,uz ju vobec neuzivam,je to pliaga!

sense
1. mar 2013

...ja som pribrala v kratkej dobe cez 10kg ( a to som 5x denne travila 1.5hod vo fitku plus pravidelna zdrava strava), diagnoza znizena funkcia stitnej zlazy.... do toho som otehotnela, ale zatial som na +7 kg, uvidime po tehu, kolko ostane, ale zacinam potom nabiehat na stary rezim stravovania plus nejaky pohyb (dufam ze sa bude dat, mozno nie tak intenzivne ale aspon polovicu, nakolko mam povoleny minimalny pohyb, od zaciatku tehu)