Všetci si myslia, že čakám chlapca

roni200
1. nov 2013

Ahojte. Veľa ľudí v mojom okolí automaticky predpokladá, že čakám chlapca, aj keď ešte nevieme pohlavie. Hovoria "malý", o dievčatku asi ani neuvažujú. Ja mám taký vnútorný pocit, že to bude dievčatko. Muž sa teší na chlapca, ale hovorí aj, že je to jedno čo čakáme, hlavne nech je to zdravé. Ale bojím sa, že môže byť sklamaný, ak bude dievčatko. Začína ma to trocha hnevať, že si myslia iba na chlapca. Sú moje pocity normálne alebo zažili ste niečo podobné?

menhet
21. nov 2013

ahojte, ja som zas dufala, ze budem mat dievcatko ale na screeningu mi povedali, ze to bude chlapcek 🙂 priatel sa tesil a ja popravde tiez, hlavne je nech je zdravy 🙂 a ta tabulka u mna nevysla...ale mozno je dovodom to, ze cca 2tyzdne pred otehotnenim som oslavovala narodeniny a tabulka to nezobrala do uvahy :D

luciana87
26. nov 2013

ahojte mne kazdy hovori ze to dievcatko.Velmi po nom tuzime aj ostatny v rodine,Dufam ze nebudu sklamany ked to bude chlapec,Jedneho uz mam ma 4 roky. ja si prajem ze nech je zdrave na nicom inom nezalezi.Ani sami nevieme co cakame.Tak dufam ze coskoro sa nam ukaze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre