Posličkovia v 35. týždni

moncicna
3. feb 2022

Ahojte, prosím poradte... Som v 34tt+3... Dnes ma strašne prehnalo + bolesť v krížoch a tvrdnutie bruška 🙄

miskamicha
3. feb 2022

@moncicna odsledovat si to. Mozu to byt poslickovia. Ak brusko netvedne viac ako 20-30x za den tak ok..ak viac isla by som k dr ci sa neotvaras.

moncicna
autor
3. feb 2022

@miskamicha Ďakujem

andrea_prestastna
3. feb 2022

@moncicna magnezium beries?

moncicna
autor
3. feb 2022
andrea_prestastna
3. feb 2022

@moncicna ani ti doktor nepovedal? Ja beriem 3000mg denne som 36tt a tiez kvoli trvdnutiu bruska, velmi mi to pomaha, odkedy mam tieto vyssie davky netvrdne ozaj parada

ailiba
3. feb 2022

@moncicna v tomto štádiu sú poslickovia normálny. Ale magnézium môžeš brat do 36.tt. To určite odporúčam. Hnacka môže byť, babo tlači, trávenie trpí...

andrea_prestastna
3. feb 2022

@ailiba ja berem magnezium stale az do porodu kvoli priecnej polohe babatka doktor mi to odporucil

ailiba
3. feb 2022

@andrea_prestastna aha, no štandardné je to do toho 36.tt, ale ty si speci prípad. Inak môj drobec bol tiež dlho priečne a hodne neskoro sa definitívne pretocil, tuším až okolo34tt. Dosť to bolelo.

michaela66
3. feb 2022

Ja dnes toto iste bolesti v podbrušku kríze úplne jak keby mám dostať menzes nemám to prvý krat ale dnes večer to bol extrém pisala som mužovi do roboty keby niečo… ležím radšej od obeda lebo celkovo mi je dnes tak divne neviem mne už asi hrabká z toho posledné tri dni mám aj take tlaky normálne tlak a zrazu mi stvrdne bruško v pondelok mam mat poradňu ale zajtra idem ráno nech má dr.kukne lebo dnes som sa už lakla take bolesti teraz to nemám lezim keby náhodou to znova príde idem na pohotovosť bojím sa ze nebudem poznať keď to má prísť a to som 34tt a ešte aj druhorodicka ale pri prvej som toto veru nemala aspom si nepametam 🙈🙈ach jaaaaj…
Ale dala som si teplu sprchu a uľavilo mi to …uvidím no …

ailiba
3. feb 2022

@michaela66 no je to ťažko, ale počula som, že keď sa ti to po teplej sprche ukludni, tak sú to poslickovia. Práve kontrakcie to neukludni. Držím palce. Podľa mňa si sa to rozhodla riešiť správne. Ja som si tiež týždeň pred pôrodom myslela, že rodím, išli sme na pohotovosť, no na druhý deň má pustili domov, že sa nič nedeje.

moncicna
autor
4. feb 2022

@andrea_prestastna Nie.. skúsim sa ho nato opýtať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre