Železo pre tehotné a jeho vedľajšie účinky

moly09
25. júl 2021

Ahojte začala som brať železo a žiaľ ma začalo preháňať a zmenila sa mi stolica na čiernu fakt som sa zľakla 😞😞😞😢
Teraz mi nechutí jesť ani nič a trochu ma bolí žalúdok 😢 stretli ste sa stým niektorá?

mtn112233
27. júl 2021

Ja síce beriem iné železo Tardyferon ale tiež som sa zo začiatku až zľakla na wecku čo zo mňa vyšlo.. čierno zelená stolica odvtedy stále... Doktorke som to hovorila to je úplne normálne.. ale čo sa týka nejakých bolestí alebo iných ťažkosti tráviacich to nemám možno skúsiť iné každému sadne niečo iné

selu11
27. júl 2021

@dankabetka Raz som čítala, že železo by sa nemalo brať až do úplného konca tehotenstva, vraj sa žena potom neotvára, viem nemusí to byť pravidlo ale rozhodla som sa, vyskúšať inú alternatívu a nie lieky. Snáď budem spokojná. Ďakujem.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selu11
27. júl 2021

@arabellka1 Určite sa ti ešte ozvem 😉

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moly09
autor
27. júl 2021

Ahojte volala som gynekológovi a povedal že stolica je normálna a tie žalúdočné problémy mohli byť aj s niečoho iného ....tak mi povedal aby som skúsila piť jednu denne a uvidíme či to bude aj na ďalej

dankabetka
28. júl 2021

@selu11 ja uz necham na tebe ako sa rozhodnes, to bol len moj typ, co pomohlo mne samozrejme, nic viac 🙃, a len tak na okraj porodila som v 38tt do 3 hodin 🙂 tak u mna asi to otvaranie neplatilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre