Antikoncepcia Dienorette

michaelakadakova
26. mar 2012

Ahojte .. 🙂
chcela som som opýtať že či je normálne keď mi dal gynekológ antikoncepcia povedal mi že už vôbec nemusím dostať meštruáciu ... a ja som ju teraz nedostala a cítim sa taká nafúknutá a sem tam ma tak všeliako pichne v podbrušku môžem byť tehotná ?

michaelakadakova
autor
26. mar 2012

@irriss 4-té balenie

irriss
26. mar 2012

@cikyta
no pokud je to jeji 1. baleni teto znacky...tak i ne 😎

irriss
26. mar 2012

@michaelakadakova

Budu jako protivne se vyptavajici "maminka"
4. baleni teto znacky..ok 😉
dodrzela jsi vse podle navodu..ok 😉
jsi mlada, ale zodpovedna..
opozdeni pricti stresu a jaru.. 😉 🙂
Prestan se stresovat 😉 🙂
Mej se krasne 🙂

michaelakadakova
autor
26. mar 2012

@irriss ďakujem Veľmi pekne 😉 🙂

cikyta
26. mar 2012

@michaelakadakova Aj mne sa páči, že si v tomto zodpovedná a možeš byť príkladom pre všetkých mladých ludí v tvojom veku. Kiežby takých bolo viac 🙂

ness222
6. apr 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či má niektorá z Vás skúsenosti s tým že by sa po vysadení antikoncepcie, konkrétne Dienorette opäť veľmi zhoršila pleť...túto antikoncepciu som začala brať kvôli pleti, na pleť mi veľmi pomohla, no cez zimu som veľmi pribrala a už 2 mesiace sa snažím schudnúť, veľa cvičím a jem zdravo a ide to extrémne pomaly...myslím si, že táto antikoncepcia mi brzdí priebeh chudnutia...takže by som ju rada vysadila, len sa obávam trochu tej pleti...Dakujem za odpoved 🙂

katarina1984
23. máj 2012

Baby,ja beriem dienorette teraz treti mesiac,hned pri prvom baleni sm mala strasne bolesti v prsiach,ked som sa postavila z postele alebo proste prudko vstala mala som pocit,ze mi cecky taha na zem aspon 50 kg zavazie,no strasne...a teraz?beriem treti mesiac a hlava ma tak strasne trieska uz par dni...ziadne analgetika nezaberaju,ale co sa cudujem ked beriem HAK tak asi ta bolest bude pretrvavat...sa zblaznim,diberiem tento mesiac a uz o nich nechcem pocut.

cica08
24. máj 2012

Je to sice uz davno, ale musim Vam to dievcata vysvetlit...HAK sa nedeli na blokujucu alebo neblokujucu menzes...HAK vseobecne posobi na vystelku maternice tak, ze ona v proliferacnej faze nenarastie do svojej normalnej vysky, ked sa pripravuje na zahniezdenie oplodneneho vajicka. To je vlastne zaklad antikoncepcie, ze neotehotnieme, lebo sa vajicko nema kam zahniezdit... Cize ked je vystelka len nizucká, aj krvacanie je len slabe a trva kratko...(Nie je z coho krvacat) Je to inak velky benefit pre tie baby, ktore maju silne menzesy a z toho vyplyvajucu anemiu.. HAK ako liek... Vsetky kombinovane HAK su dvojzlozkove. Estrogenova a gestagenova. Konkretne Dienorette obsahuje Etinilestradiol a Dienogest. Dienogest je zvlastny gestagen, pretoze ma vyrazny efekt na endometrium- cize tu ma vystelka tendenciu rast este menej...preto sa stava, a je to normalne, ze zena nemusi dostat menzes..niet totiz z coho krvacat... Ak sa uziva presne a nevynecha sa ani jedna, nie je pricina obavat sa tehotenstva...ja by som sa konkretne z toho celkom tesila, ze ma neotravuje krvacanie, nemusim behat s vlozkami a este aj usetrim..Okrem toho Dienorette ma vyrazne pozitivny vplyv na plet a vlasy... baby nebojte sa, ak uzivate poctivo, je vsetko ok

alenka6
5. jún 2012

ahojte. , ja beriem antik od januára a mám pocit že odvtedy, keď mám sex s manželom je to jaksi na sucho. Sme spolu 8 rokov všetko bolo o.k. beriem lindinet. Môže to byť tým??

katarina1989
7. júl 2012

ahojte nevie niekto poradit? .... zabudla som uzit tabletku v druhom riadku ale prisla som na to az ked som zacinala 3 riadok .... hned ako som to zistila som uzila 2 tabletkjy naraz len teraz neviem ci mam normalne douzivat cely blister alebo mam douzivat biele tablety zelene zahodit a zacat hned s bielimi .... ja by som normalne pokracovala len ma metie to ze som tu zabudnutu tabletu zobrala v 15. den takze neviem ci sa mam riadit podla toho ktory den som zabudla ju uzit ( a to medzi 8. a 14. dnom niekedy) alebo podla toho kedy som zobrala tie 2 naraz a to v 15. den

ajuska287
8. dec 2012

Dobrý den, mam takýto problém: Uzivam antikoncepciu dienorette. Vo stvrtok som mala zobrat poslednu tabletku, ale som na to zabudla a zistila som az dnes ráno že som si ju nezobrala. Co mám teraz robit ? Mám si ju zobrat a vecr pokracovat v dalsom balení? alebo co? dakujem

adka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka122333
8. mar 2013

Ahojte! ... Mám jednu otázku. Idem prvýkrat nasadiť Dienorette a pilulky začínaju od dňa pondelok a postupuju po dnoch... Ale prvu tabletku si mam dat 2-3 den kramov. A čo ked mi ten 2-3 den kramov výjde dajme tomu na stvrtok? ... aku si mam dať prvu tabletku?... Normalne mam ist od pondelku alebo začaž až štvrtkom? .. ďakujem za skore odpovede 🙂

dommka_
23. máj 2013

ahojte, ak som mala nechraneny pohlavný styk v 7-dňovej prestávke už po menzese deň pred začatím nového balenia HAK, je možnosť otehotnenia?? dakujem za odpovede

bibisko
26. máj 2013

@dommka_ Neboj, neotehotnies 🙂 Ved na to atk beries, nie? Na kazdej atk mas napisane, ze si chranena aj pocas 7 dnovej pauzy.

stanislavao
29. máj 2013

@michaelakadakova prosim vas, kolko ste platili za tuto HAK? dnes to napisal Mudr aj mne a uz mam obavy aj do lekarne ist.

adasmille
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vava1234
30. júl 2013

@adasmille ahoooj, ja by som mala zaujem o dienorette, je to este aktualne? 🙂

adasmille
30. júl 2013

ahoj 🙂 ano este to je aktualne 🙂 kludne sa mozeme dohodnut

eliska252
29. sep 2013

Ahojte beriem tuto antiko neviete mi náhodou povedať či nezvyšuje hladinu železa v tele? Nestretli ste sa niektorá s tým?

iveska
22. okt 2013

baby ktore beriete dienerette mam cele balenie len mi chybaju 2tablety, pokial by sta mali zaujem za njaku polovicnu cenu.

klara023
19. nov 2013

Nema niekto zaujem o tabletky Dienorette mam nepouzite 2tabličky...

klara023
19. nov 2013

@katarina1984 Ja som tiez mala problem s tymito tablettkamy... strasne ma bolela hlava a mala som aj migreny... prestala som ich brat po 4mesiacoch

en1987
20. nov 2013

@klara023 ahoj klara napis mi postu ohladom tych dienorette ak je to este aktualne..dakujem

symma139
24. nov 2013

Ahojte, predáva tu niekto HAK Dienorette??? 🙂 ďakujem

kajka1414141
9. dec 2013

ahoj dnes som bola u lekárky a predpísala mi tieto tabletky chcela by som sa teda opýtať koľko stoja na mesiac aby som bola ako tak v obraze dakujem 🙂

aneta1020
9. dec 2013

@kajka1414141 ja platím niečo menej ako 10eur/mes.

den_ka
11. dec 2013

Ahojte, mam otazku baby je tu nejaka z vas ktora berie HAK Dienorette a fajci? Je naozaj nutne pri hocijakej HAK prestat?

karin12346
15. dec 2013

Predám antikoncepciu Dienorette na jeden mesiac 1x21. Z dôvodu že mi nesedele. Cena : 10 euro... píšte na email : karin.szoradova1@gmail.com

candiss
18. dec 2013

Ja mam zas opačný problem začala som ju užívat v prvý den menštruácie tak ako sa má ale ja mam menzes stale chvíľku bol slabý potom skoro žiaden a teraz ako normalný menzes ale eŕte mi zostavajú 3 tabletky to je ako v poho ? Ked je to prvé užitie ?