Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

maminkaanickazpresova2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ramadasa
23. mar 2015

ahojte.Tak oznamujem vam ze mama malu Sofiu.dnes po 13 dnoch uz sme doma z nemocnice.trochu vyplasena.A kedze mam malo mlieka ale uz papam vtacie mlieko vraj je dobre este musim dokrmovat,tak musime najst system.Zajtra k nam pride lekarka tak mam este vela otazok.Drzte palce a aj ja vam drzim oplatilo sa tolko investovat a skusat je to nas najvacsi poklad. 🙂

sfera
23. mar 2015

Gratulujem a vela zdravicka obom 😉

sfera
23. mar 2015
jaama
23. mar 2015

@ramadasa Gratulujeeem 😉

dianaana
28. mar 2015

Ahojte, ideme na prvu konzultaciu do heliosu, budu nam robit spermiogram, mne brat krv a robit ultrazvuk. Potom mam este naplanovanu laparoskopiu u nas v nemocnici. Chcem sa opytat, kolko trva kym nam povedia vysledky spermiogramu a mojich vysetreni v heliose?? To povedia hned v ten den, alebo kolko to trva? Niekde som citala ze dva tyzdne, ale to sa mi zda strasne dlho.
Dakujem za odpoved

aluska01
29. mar 2015

@dianaana ahoj...my sme mali výsledky na 10-ty dennnteda neviem či boli už skôr,lebo som volala až na ten 10 🙂

maraja
29. mar 2015

@dianaana my sme mali vysledky o 10 dni. na 3. den som bola na krv a na 13.DC ked som isla na ultrazvuk tak uz vysledky boli

enwy
29. mar 2015

Ahojte vie mi prosim niekto z Vás napísať koľko sú vstupné poplatky za prvé vyšetrenie v Heliose?
a ešte niečo, moja doktorka mi povedala, ze pokiaľ by sme chceli este pockat, tak ze mi vie urcite vysetrenia urobit aj ona v ambulancii, ale ze keby som sa rozhodla ist do Martina, tak ze oni si tie vysetrenia urobia znova, avšak povedala mi, ze pokiaľ absolvujem tie vyšetrenia pri nej, takže do Heliosu potom tak skoro nebudem môcť ísť, vraj niekedy možno až o pol roka... vie mi niekto povedať prečo ?? je to nejako zaťažujúce pre organizmus alebo čo mi všetko vlastne budú testovat? mám sa rozhodnúť do utorka, či dať vyšetriť najprv len seba a ešte počkať, alebo ísť priamo s partnerom do toho Martina... dakujem za všetky rady 🙂

monvitka
29. mar 2015

@enwy máš "super" doktorku 😝 do Heliosu môžeš ist kedykoľvek, keď sa objednáš nezávisle od tvojej doktorky. Ja byť tebou, idem rovno do Heliosu, na stránke nájdeš aj cenník, tuším spermiogram bol okolo 17 €, hormonálny profil okolo 5 €, žiadne závratné sumy za vstupné vyšetrenie. Ja som vďaka Heliosu momentálne v 30 tt, vyšlo prvé IUI, čo považujem za zázrak 😅

erijan
29. mar 2015

@monvitka jej tak to je super, ze sa podarilo IUI a hned prve 🙂 mne to nevyslo, mam endometriozu, mne pomoze zrejme uz len ivf

aluska01
29. mar 2015

@monvitka ahoj,čítam tvoj príspevok...môžem sa prosím opýtať prečo vám navrhli iui? my ho zvažujeme a čítať že to niekomu vyšlo aj na prvý šup ma veľmi povzbudzuje 🙂 môj mm má len 1% potvoriek,majú však dobrú pohyblivosť čo je asi len malé +... ale za pokus to stojí myslím

jaama
29. mar 2015

@monvitka veľmi ti gratulujem 🙂 nám IUI ani neponúkli že to nemá význam, ideme rovno na IVF. Moje vajká niesú nič moc tak preto. 😖

monvitka
29. mar 2015

@aluska01 ahoj, ja som mala problém silné PCO, ale reagovala som dobre na Clostil. Môj mal dobrý spermiogram, problém bol na mojej strane. Držím palce, šanca je vždy

chorucka
30. mar 2015

Ahojte Darujem 5 ihiel do puregon pera.

enwy
30. mar 2015

@monvitka a absolvovanie IUI ta vyslo na kolko?

monvitka
30. mar 2015

@enwy 100€

lenuska1990
30. mar 2015

Držte palce, zajtra sa konečne na 3.krát dozviem, či som tehu alebo nie

erijan
30. mar 2015

@dadaga ahoj, to je strasne co sa stalo tvojej sestre, je mi to luto ☹ ako sa to mohlo stat? do akeho centra chodila? ja som si myslela, ze je samozrejmostou,ze po ivf davaju inj na pichanie kvoli zriedeniu krvi...

jaama
30. mar 2015

@lenuska1990 😉 😉 všetci držíme 🙂

lenuska1990
31. mar 2015

Konečne tehotná 😀

erijan
31. mar 2015

@lenuska1990 gratulujem 🙂 takze sa to konecne podarilo, to je uzasne... ked si pisala,ze sa 3-krat dozvies ci si tehotna alebo nie, to znamena, ze to bolo vase 3.ivf ?

ramadasa
31. mar 2015

@erijan blahozelame

lenuska1990
31. mar 2015

@erijan 🙂 nie nie v heliose sme boli len jeden krat a hned som otehotnela(brala som tabletky duphastone a vyzera to tak ze som zjedla len 4 a bolo 🙂 , ale este to nebolo iste, lebo na sone nic nevideli (na sone som bola 2 krat), brali mi krv a dnes na treti krat, tam konecne uvideli male, straaasne sa tesim 🙂 🙂

maminka1986
1. apr 2015

ahojte baby ..my sme boli v Helisoe na IUI raz ...potom som zle reagovala na clostyl urobili s ami cysty tak navrhli IVF schvalili za 12 dni už mam doma lieky sobotu začinam PROVEROU je tu dáka babenka čo začina tiež stimulaciu a iade na IVF???spg mame clkom ok... ja PCO..snažime 3 roky a nič...:/ budem rada ak neitko napíše ahojteee

maminka1986
1. apr 2015

@fifitko25 ty maš presne protokol ako ja ...jejo🙂)) ešte aj dni tak maš kedy čo pichat 🙂))) kedy začinaš s proverou::ja sobotuuu

maminka1986
1. apr 2015

@martika32 ahoj aj ja mam ldhý protokol a presne ako ty píšeš ....kolko mate km do martina??? 🙂

maminka1986
1. apr 2015

@zuzgas001 ahoj ahoj..fuha dve hodky do martina? my mae okolo hod a pol...jaaaj baby inak ked tam vidim take mladé páry je mi do palču ...tolko mladých krásnych ludi a taketo problemy maju teda amme:(((ale verim že raz sa dočkáme vytuženeho pokladu ...a poviem vam NIKDY BY MI NENAPADLO že budeme riešit dáke IVF pre mna pred 3 rokmi neznamy pojem....

fifitko25
1. apr 2015

@maminka1986 mas IP 🙂

erijan
1. apr 2015

@sfera ak sa ta mozem este opytat v com ti nevyhovoval Gyncare v porovnani s MT ? s cim ste neboli spokojni ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre