Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

sfera
11. jún 2015

@renata2310 pocas stimulacie ano, po odbere a po vklade som bola 3dni doma

renata2310
11. jún 2015

@sfera aj ja som bola povklade doma dva dni.

ramadasa
13. jún 2015

ahojte.My uz 11-6maly try mesiace,a vcera som zbadala ze aka uz je velka.Dnes 9.45.ideme na mesky urad uviest nasu Sofiu do spolocnosti.Ja po IVF ostala tiez doma mam tazku pracu ale stalo to za to,sice sme maly az piaty pokus ale podaril sa a sme stastny,este sme neposlaly foto do martina ale uz sa chystame.Drzim vam tu setky palce.My mame este zmrane tak ak bude mala ok na rok by sme isly znova dotoho aby sme maly par a ked nie tak sa budeme tesit z malej.Drzte sa 🙂

erijan
15. jún 2015

Dievcata, mala ste niektora pri odbere vajicok gelove nechty? Kazali Vam ich dat dole alebo ste mohli mat? Dakujem

ivetahe
15. jún 2015

mam Diphereline zvysny,v pripade zaujmu piste do IP.

ivanka0603
15. jún 2015

@erijan na Helios stránke, píšu, že gelové, dokonca ani nalakované priesvitným lakom nesmú byť

mumlicek7
16. jún 2015

@erijan ahojky ja som chodila do prace pocas celych vysetreni až po vklade som bola doma tyzden vysli mi aj do toho neake sviatky je lepsie sa tak nestresovat ja dokonca som si aj injekcie do prace brala.aby bolo vsetko podla pokinov.

erijan
17. jún 2015

@mumlicek7 ahoj,dakujem pekne za odpoved 🙂 a podarilo sa to?

erijan
17. jún 2015

@ivanka0603 ano precitala som si to,dakujem...ale uz viem aj to,ze staci aby bol dole jeden gelovy necht to uplne staci 😉

mumlicek7
17. jún 2015

@erijan jee tak sa tesim svami aj nam sa to vtedy podarilo a mate aj neake ine v mrazaciku

erijan
17. jún 2015

@mumlicek7 ja som nepisala ze sa nam to podarilo 😅 ja som sa pytala teba ci sa to podarilo Vam ? 🙂 takze ano, tak to gratulujem 😵 mna to este len caka o par tyzdnov 😉

mumlicek7
17. jún 2015

aha tak prepacte som to zle pochopila no ano podarilo sa nam to na prvy krat ajedno este mame v mrazaciku 🙂 a pri vklade nesmiete mat zadni parfem ani deo jednoducho nic iba vodou umyte telo lebo ze tie vlady su citlive na pac ale to vam vsetko povedia

erijan
18. jún 2015

@mumlicek7 nevadi,bolo to mile🙂 tak to je super ze vam to vyslo na 1. Sup... gratulujem...ano o tom parfeme mi vravela uz koordinatorka 😉 boze nech to vyjde aj nam... zacinam zaciatkom jula so stimulkou,planujem chodit do prace do odberu...potom po vklade by som ostala tyzden doma.

mumlicek7
18. jún 2015

jasen aj ja drzim palce aj ja som chodila aj po odberu potom stale volate ako s amaju vajicka a po vklade som aj ja balo par dni doma a možem sa spitat vy mate aky problem u nas ma problem manzel.

danielacool
23. jún 2015

Baby, opýtam sa aj tu - je potrebné mať po IUI kľudový režim, povedzme v ten deň? Alebo ste normálne fungovali?

adka2891
23. jún 2015

Tak dievčatá pripájam sa k vám dnes som volala do vszp a žiadosť na dlhý protokol máme schválený ani nie do 3 týždňov. 🙂

mumlicek7
23. jún 2015

@adka2891 no to superr aspon si trosku pohly.

ramadasa
26. jún 2015

Ja len tak na rychlo drzte sa dievcata a vydrzte a skusajte nam sa podarilo az na piaty pokus a o chvilu budeme mat styry mesiace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erijan
29. jún 2015

Dievcata, ked ste stimulovali na IVF, kratky protokol, ktory den cyklu ste boli na 1. Kontrole?

evka98
29. jún 2015

@erijan Ja som mala dlhy protokol - prvá kontrola bola na 2. den cyklu. Prečo ti dali krátky protokol? Som myslela, ze Helios dáva len dlhý

erijan
29. jún 2015

@evka98 dakujem,ale pri dlhom protokole je to ine ako pri kratkom... nie Helios nedava len dlhy protokol, dava aj kratky, poznam baby co mali kratky v Heliose. Urci to lekar aky je pre teba najlepsi, je to individualne.

evka98
29. jún 2015

@erijan No tak to sa musim aj ja na to popýtať. Uz ma nebavi ten dlhý. Mozno krátky je aj lepší pre telo. Uz stimulujes? Držím ti palce. 🙂

erijan
29. jún 2015

Co ja viem tak dlhy protokol je setrnejsi ako kratky. Neboj sa oni urcite vedia aky je pre teba najlepsi. Takze uz si mala ivf s dlhym protokol v Heliose? Este som nezacala so stimulaciou, cakam na ms. Dakujem 🙂 aj ja ti drzim prsty

evka98
29. jún 2015

@erijan Ano, uz som mala u nich dlhy protokol. Chodím ku Krajkovičovi. Cez leto chcem pauzu a na jeseň sa do toho znova pustime. Tak vela síl želám - lebo stimulácia je veľký zaberak. Pre telo aj dušu. Tak nech to vyjde 😉

erijan
29. jún 2015

@evka98 tak to mi je luto...ano ja viem ake to je, tiez uz mam jedno neuspese ivf za sebou, mala som 3 mesiace pauzu, zmenili sme centrum a teraz ideme na druhy pokus do Heliosu... snad to teraz uz vyjde 😉

evka98
30. jún 2015

@erijan Tak držím silno palce. Potom daj vedieť akú si mala úrodu vajíčok. 😉 Zaujíma ma totiž, kolko sa dá zhruba vystimulovat pri krátkom protokole. Dúfam, ze ich bude dostatok

erijan
30. jún 2015

@evka98 no tak to dufam aj ja ze bude viac vajicok a kvalitnych ako pri predchadzajucej stimulacii... dakujem, jasne dam vediet 😉

erijan
6. júl 2015

Dievcata mali ste pri kratkom protokole bolesti podbruska a krizov uz na zaciatku stimulacie?

evka98
13. júl 2015

@erijan Ahojky, no ako sa ti darí? Ako zvladas stimulku?

dm2
14. júl 2015

ahojte baby neviete prečo sa nemôžem dovolať už dva dni do heliosu? skusala som viac cisiel, ... ☹
nemaju nahodou dovolenku ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre